Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Krónikus betegséggel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus betegséggel, hogy érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, szüleimmel élek, saját jövedelmem van, annak ellenére, hogy le vagyok százalékolva munkám jelenleg van, persze nem vagyok gazdag sem. Többféle betegségben szenvedek, heti 3x5 órát művesekezelésen kell töltenem, mert mindkét vesém leállt már régóta. Bizony a külsőm sem olyan, mint egy egészséges emberé. Szerencsére az arcomon ez nem látszik, sokan jóképűnek tartanak. Rengeteg műtéti hegem van, nincs ép bőrfelületem, mert rengeteg a hízások és fogyások miatt kialakult stria van rajtam (karom, hasam, fenekem, combjaim még a vádlim és a hátam is). Nem vagyok túl magas sem, mindösszesen 164 cm és elég vékony, 52 kg vagyok. Leszögezném, volt már párkapcsolatom, nem vagyok félénk, odamegyek a nőkhöz, de míg fiatalabb koromban, itt értem 17-25 éves koromig, könnyebben ment a párkeresés, mostmár a betegségem nagyobb problémát okoz, mint régen, úgy érzem több hátrányom származik belőle. Fialként nem okozott problémát a vékonyságom, mert rengetegen vékonyak voltak a velem egy idősek, most a hölgyek úgy érzem nem tekintenek férfinak a testi adottságaim miatt, a velem egy korú férfiak magasabbak és testesebbek/izmosabbak. Még az alacsonyabb férfi társaim is tudnak az ellen tenni, hogy sportos testet varázsoljanak magukra, de ha nem is tesznek semmit, általában erősebb testalkatúak. Én sajnos nem sportolhatok, hízni nem tudok, de ez együtt jár a betegségemmel. 7 éve már, hogy egyedül vagyok és frusztrál az egyedüllét. Az előző kapcsolatom 4,5 évig tartott, ami nagyszerű volt, mert megismertem milyen szeretni és szeretve lenni, sajnos az útjaink elváltak, de nem gondolok haraggal a lányra, mert az a 4,5 év az nagyon szép volt.

De kérnék pár jó tanácsot férfitársaimtól, akik sikeresen párt találtak esetleg hasonló problémákkal, vagy valamilyen hátrány miatt, illetve 20-as 30-as éveiben járó hölgyektől, miként tudnék, így 33 évesen újra rátalálni a szerelemre, intimitásra a betegségem ellenére. Minden jó gondolatot szívesen meghallgatok és köszönöm előre, ha igyekeztek segíteni. :)



2020. jan. 4. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/ A betegség nem válogat, velem is bármikor megeshet DE inkább ezesetben sehogy.. a 20-as 30as scajok a jó okos helyes jól öltözött makk egészséges skacokat csipázzák.. van és volt is mindíg választási lehetőségük :P Lesz is :P I'm sorry... de próbál meg vmi beteg csajt felszedni.. az sem túl előnyös h anyukádnál laksz jóval fiatalabb vagyok mint te húszas éveim elején jáok de már külön lakok... ebbena korban mar nyugosek za öregek...
2020. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok ink. az egyéjszakákra, barátokra öszpontosits ha lesz belole vmi lesz, ha nem akk jó barataid elsznek sok sikert ;)
2020. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért költözzek el amikor családi házunk van, szüleim még dolgozna és valamikor 6-an laktunk itt, mára csak 3-an, elég privát életem van, de szüleim értelmes emberek, igyekeznek nekem segíteni amiben tudnak, pl.: kajáért nem kell fizetnem és így folyamatosan rakok félre pénzt, hogy a jövőmet megalapozzam. De ha épp nincs munkám 54.000 Ft-os nyugdíjam van és még ekkor is félre tudok tenni pár ezer Ft-ot. Én bizony azért is vállalom a betegségemet, mert így egyértelmű, nem modell és nem feltétlenül egészséges lányokat keresek. Többet ér egy beteg, ápolt, magára valamit adó hölgy, mint egy kövér mosdatlan egészséges. Abban igazad van, hogy a barátok nagyon fontosak és elmondhatom, minimum 2 igaz barátom van, akik több, mint 10 éve igyekeznek mindig segíteni nekem, ha nem is a csajozásban.
2020. jan. 4. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Látom nem egészen értesz! 33 vagy...Anyukád nyakán laksz, persze segít az ember a gyerekén, ha már megcsinálta, de azért ez a scajoknak nem megnyerő, nem bejövős hogy 33 évesen csak is kizárólaga félretett pénzed, a nyugdíjjad és anyukádék szép tágas házát tudod felmutatni, ami nem a tied. és a betegseged miatt sosem költözöl el, amirol persze nem tehetsz, de na. A csajokkal legyél őszinte, látom ez igy van ez tetszik is amúgy vsizont ne legyenek nagy igényeid... esetleg exed hódicsd vissza ;) üd v 1es
2020. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked saját házad van, vagy bérelsz? Már bocs, de én városban élek, nem a világ háta mögött, egy lakást kivenni 100.000 Ft havonta. Ezt te meg tudod tenni úgy, hogy "fel tudsz mutatni valamit"? Nem támadásképp kérdezem. Amúgy exemet nem akarom visszahódítani, az lenne a világ legnagyobb butasága, hiszen nem véletlenül mentünk szét.
2020. jan. 4. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

De nagy jampi vagy 40%-os.

Megnézném ha te lennél a kérdező helyében hogy ugrálnál.

Persze nyilván fingod nincs a helyzetéről, csak okoskodsz.

2020. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Àltalában szoktak ilyen csoportok lenni,ahol az azonos betegségben szenvedôk alapítanak valamilyen klubot,ahol barátkoznak,szórakoznak,meg különböző eseményeket szerveznek.Utána kellenne nézni (vagy érdeklőd meg ott ahova jársz kezelésekre),vagy akár külföldi egyesületek felől érdeklődni online,és szerintem ott nagyobb eséllyel tudnál ismerkedni.Valószînűleg több megértésre is talàlnàl.Vagy csinálj facebook csoportot. Halottam ilyen csoportokról,Crohn betegek számára,meg psoriasisban szenvedők számára is,miért ne lenne vesebetegeknek.
2020. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es minden elismerésem, szépen elírtad.


1. vagyok. Igen van saját házam 16 éves korom óta keményen dolgozom.. van pénzem és szertnek anők. 6! Hozzá tettem, hoyg sajnálom, de a csajok nem ápolók így téynleg több esélyed van egy iylen beteg csopiba. igen nagy jampi vagyok :P

2020. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es: Totálisan hülye vagyok, hogy nem is jutott eszembe körülnézni facebook-on van-e ilyen csoport. Pedig benne vagyok csoportokban, amiknek köze nincsen a betegséghez, csak technológia, adok-veszek stb. Köszönöm az építő jellegű válaszodat, ahogy a 6-osnak is!
2020. jan. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!