Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichiátriai betegeknek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichiátriai betegeknek hol lenne érdemes ismerkedni, párt keresni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Erre bezzeg van eszed mi ? Előbb gyógyulj+ inkább.
2017. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Sehol. Előbb rendbe kéne jönni.
2017. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ne hallgass ezekre az idiótákra. Én diplomás ápoló vagyok, és azt mondom, igenis ismerkedj.

Legtöbb mentális betegségnél csak pozitív, és gyógyító hatású a párkapcsolat.

Mi anno depresszióval jöttünk össze a férjemmel, és együtt gyógyultunk ki!

2017. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

ezek a betegek gyakorlatilag egészséges emberek..

mondok egyet.. ha szoktál boldog és szomorú is lenni akk bipoláris személyiségzavarod van és azonnal vmi benzodiazepin alapú tabicsomagot nyomnak beléd.. tiszta őrültség az egész

2017. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első két idiótára ne hallgass. Keress magadnak párt nyugodtan. Lehet pont azért vagy depis, mert nincs párod.
2017. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichiátrián. Tökéletes párosítás.
2017. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, aki depis, mert nincs párja, az egyenlő egy mentális betegséggel... és én vagyok az idióta. Az a baj, hogy a leendő párodra nem zúdíthatod rá a betegségedet, nem fair. Üres tányérból hogy akarsz bárkit etetni? Gyógyulj meg, aztán lehet párt keresni.

Ja és az idiótázókkal ellentétben én tudom, miről beszélek, mert voltam már ilyen helyzetben.

2017. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hivd fel Csernust ;-Đ
2017. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!