Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme várni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni egy olyan pasira, aki 5 hónap után elhagyott és azt mondja, még lehet később köztünk vmi, de most kalandokra van szüksége, szeretne más nőket is kipróbálni?

Figyelt kérdés

Szeretem és ráadásul a szüzességem is neki adtam :( Szeretném visszaszerezni, de pokoli az a tudat, hogy én itt ülök, rá várok, ő meg más nőkkel kamatyol...

Sajnos számára az egyik legfontosabb a külső. Azt akarja, fogyjak le, tüntessem el a narancsbőröm, miegymás...Mert úgy jobban tetszenék...Megjegyzem nem vagyok kövér, csak nőies testalkatú, nem az az elől deszka, hátul léc, akikből tucatszám rohangálnak az utcán...

Szóval az elvei nagyon nem tetszenek és nem tartom fair dolognak az elvárásait velem szemben...Most mégis küzdök, hogy olyanná váljak, amilyennek látni szeretne...Viszont valahol úgy érzem, felesleges erőfeszítés, mert kitelik tőle, hogy úgy is elutasít, ha elértem az általa kívánt "álom alakot". Mivel nagyon kiszámíthatatlan és egyik nap azt mondja akarja a kapcsolatot, szeret, a másik nap meg azt, hogy nem...

Van értelme róla álmodoznom, rá várni?


2009. febr. 11. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet durva lesz amit mondok, de legyen már egy kis önbecsülésed és hagyd a francba. Keress olyat aki olyannak szeret amilyen vagy. Milyen már: "Fogyjál le akkor majd szeretni foglak..." Ez egy önző disznó, lapátra vele!!!
2009. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, igazad van...De az a baj, hogy minden hibájával együtt én sajnos szeretem és olyan nehéz ez a döntés...

Most külön vagyunk, de néha beszélgetünk és ideiglenesen azt akarja, hogy a szeretője legyek...Tudom, hogy butaságot csinálok,de...ÁÁÁÁÁ, miért ilyen bolondok a nők (már amelyik)?

2009. febr. 11. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bolondság. Nem normális amit csinálsz. Hagyd ott a srácot, önző, buta, tipikusan csak a külsőre megy. És hogy légy a szeretője? Nem kellene belemenned. Legyen benned ennyi, hogy nem alázod meg magad annyira. Nem is tudom, hogy jutott eszedbe ilyen :S


Ne haragudj, ha esetleg bunkónak tűnik amit írtam, csak gondoltam jó, ha ilyen reális választ is kapsz.

2009. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ami engem illet a pasit is megértem, hiszen ha úgy érzi menni kell hát menni kell. DE!! soha ne hagyd, hogy akarattal megváltoztasson. gondolj csak bele...szeretlek, HA lefogysz meg ha ezt meg ezt csinálod magaddal. egy kapcsolat arról szól, hogy van ő, vagy te és vagytok ti. egyik nélkül sem működik. gondolja csak bele, ha nagy nehezen olyanná válsz, amilyennek látni akar és visszamegy hozzád hol leszel TE abban a kapcsolatban? az önérzeted, az identitásod, a női mivoltod...aki a másik fél külsőjét a maga ízlésére akarja formálni, az nem áll meg itt...a következő akár a személyiséged is lehet...ha így meg úgy viselkedsz, stb...ha azt kérdezed, hogy van-e esély arra hogy visszamegy hozzád, azt mondom van mert szerintem kevesen szeretik így, mint te és annak mindig nagy az ereje. de ha arra kéne válaszolnom, hogy újra kezdd-e, azt mondanám, hogy ne. önmagad miatt.
2009. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs. sürgősen keress valaki mást,ha ennyire szenvedsz. Ennél csak normálisabb fickók vannak, nem lesz nehéz.

Amúgy ez is lehet hogy erős lesz, de nem kamuzott azzal, hogy még lehet valami? Ha egy fickó ilyen görény, kinézem belőle hogy még csak nem is egyenes, és nem képes azt mondani hogy "tényleg vége", hanem ahelyett még hiteget egy kicsit.

Azt tanácsolom, hogy ne beszélj vele. töröld ki MSNről, ne hivd és ha ő hiv, ne vedd föl. biztos nehéz, mert gonodlom folyamatosan várod hogy vhogy kommunikáljatok, de ha elvágsz minden szálat, akkor hátha kicsit visszavesz az arcából.

Pl amikor hiv akkor ne arra gondolj h 'jajjdeszeretem, és még egy kicsit szenvedni akarok' hanem az agyaddal gondolkozz. Érdemes még egy ilyennel kapcsolatban lenni?NEM.

Bocsi de ha igy folytatod, soha nem érnek véget a kinjaid.

Az sosem árt, ha lefogysz, de azt is max magad miatt.

2009. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hívni nem szokott, max. nagy ritkán 1 sms. Inkább MSN-en keres néha.
2009. febr. 11. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, nem létezik ilyen, hogy ki kell élnie magát, kalandokra van szüksége.

Ez egy nagyon rossz kifogás arra, hogy egy önző bunkó kisfiú, aki nem elég férfi ahhoz, hogy megmondja, hogy nem szeret téged.

És ő mégis mennyire tökéletes, hmm?

2009. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát asszem egyértelmű, hogy mennyire tökéletes...De akit szeretsz, azt a hibáival együtt szereted...Én ilyen vagyok...
2009. febr. 11. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy f*sz.

ne rohanj utána csak röhög rajtad, és meséli a haverjainak, hogy van egy csitri és azt csinálok vele, amit akarok.


Egy férfi sosem fogja visszautasítani a tálcán felkínált pipihúst (ami most te vagy), de ne hidd, hogy utána nem eszik desszertet.

2009. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rövid válaszom: NINCS!!!!!

Ha csak nem akarod örökre összezúzni a látszólag amúgy sem túl sok önértékelésedet!

Bővebben:

Ne álmodozz róla, ne menj vissza hozzá, ne légy a szeretője! Tartsd magad többre! Csak szenvedni fogsz, semmi értelme nem lesz, úgysem fog szeretni!!!! Akkor sem, ha lefogysz és átplasztikáztatod magad címlapmodellé. Te magad is írod, hogy tudod, hogy az nem megoldás. Aki igazán szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy - gondolom, a pasi sem tökéletes. Menjen a francba, kamatyoljon 500 nővel, kapjon el trippert, szifiliszt - NEM A TE TESTEDDEL VAN A BAJ, HANEM AZ Ő LELKÉVEL!!!!!!

Aki igazán szeret, az nem akarja előbb "kiélni magát", hanem Veled akar lenni! Szeresd magadat jobban, mint őt, mert Te megérdemled, ő meg nem!!!!!

Ne azt lássa, hogy meghalsz érte, -azoncsak kajánul röhög és kihasznál - hanem azt, hogy Te csakazértis jól érzed magad a bőrödben, és lesz..od. Járj társaságba, a fogyókúra helyett olyan dolgokba öld az energiád, ami érdekel és épülésedre válik (persze az egészség fontos, de feleslegesen ne koplalj és a testmozgást is csak amennyi kell, amennyi jól esik.) - ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak!!!

Sok erőt és önbecsülést kívánok Neked!

2009. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!