Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Mi lenne a jó? Szakítsam meg vele végleg a kapcsolatot? Vagy amíg nem jön az "igazi" maradjak vele?

Figyelt kérdés

Kb fél éve egy régi ismerősömmel elkezdtünk beszélgetni majd találkozgatni igaz elég ritkán,a beszélgetések napi szintűek lettek 90%ban mindig ő keresett és keres engem azóta is.Majd pár hónap után kissé össze vesztünk mert számomra nem volt elég ez az idő amit találkoztunk,így egy darabig nem beszéltünk.Majd egy véletlen találkozás során megint egymásra találtunk így ott folytattuk ahol abba hagytuk azóta megint eltelt pár hónap és megint csak ez van hogy beszélünk,ritkán találkozunk.A találkozókor szex szokott lenni.Nem lett kimondva a részéről de egyértelmű hogy ha fél év alatt nem lett ebből kapcsolat akkor nem is lesz,és ő csak szexre használ.Mondjuk nem tudom mi tartja vissza a kapcsolattól mert elég jól szokta érezni magát velem, elvagyunk ha találkozunk,mindenről elbeszélgetünk,elég sok dolgot tudunk már egymásról stb.Külsőre is az esete vagyok legalábbis az elmondása szerint.Nem tudom hogy maradjak e ebben a valamiben mert mégis csak jobb hogy van valaki akivel elbeszélgetek meg ha arra van szükségem szexelek,szóval kölcsönösen használjuk egymást. Majd ha találok valakit akivel lehetne komoly akkor vessek véget ennek?Vagy pedig szakítsak meg vele mindent ami van köztünk,mert így nem ér semmit az egész?

Mindketten szinglik vagyunk.


2020. jan. 5. 08:51
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
74%
Bocsàss meg, de én a részedről nem làtom azt, hogy keresnéd, vagy valami. Tehàt effektíve kicsit egyoldalúnak tűnhet szàmàra a dolog.
2020. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megelőlegezem, hogy nő vagy. A komoly igazi előtt nem venné ki cikin magát, hogy míg ő udvarol, addig téged más kezelget, míg nem juttok odáig, hogy "na, most járunk"? A büdös életbe nem tudnálak komolyan venni egy ilyen után, ennek megfelelően többet nem is hallanál felőlem. A nők részét nem ismerem ebben, de szerintem nekik is sanszos, hogy felszaladna a szemöldökük, ha így intézik velük a dolgokat.
2020. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a dilemmád. Te valami nimfomán vagy, akinek szükségképpen szexelnie kell mindig? Még akkor is, ha épp az “igazival” randizik?
2020. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam,de természetesen ha randiznék valaki mással akkor egyből megszakítanám a jelenlegivel ezt a dolgot kettőnk között,nem tartanék két vasat a tűzben.De mivel nem randizok senkivel és nincs is kilátásban senki,én most erre az esetre gondoltam hogy maradjak e ebbe a semmiben amíg nem alakul valakivel valami vagy inkább száljak ki és legyek egyedül.
2020. jan. 5. 10:54
 5/14 A kérdező kommentje:

#1-es

Szóval azért nem lett ebből kapcsolat mert én ritkán kezdeményezem a beszélgetést?

2020. jan. 5. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha jó vele és igényed van rá, ne dobd el fölöslegesen. Attól még járhatsz nyitott szemmel... Ki tudja, mikor találkozol azzal, akivel kell. Lehet, hogy nem hónapok, hanem évek kérdése - miért nélkülöznél addig, ha egyszer nem muszáj? Ráadásul így nem az lesz, hogy ha jön valaki, akkor azonnal fejest ugrasz bármibe és nehezen zárod le, ha nem stimmel, mert már olyan sokat voltál egyedül...
2020. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
51%

#4 nézzük férfi oldalról.

Keres, körbezsong valószínűleg, ami teljesen egyoldalú.

Dugni azért ok neked, így a, úgy van vele, hogy te csak szexpartnernek tartod, b, ő talàn többet szeretne, de az egyoldalúsàg nemigazàn motivàlja, c, csak kihasznàl -> nem indokolja, hogy miért keres ennyit. Amondó lennék, hogy talàn több visszajelzéssel kialakulhat ebből még valami.

2020. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Pont ez az hogy azért állok így a dolgokhoz mert én is azt érzem hogy ő csak egy szexkapcsolatnak tartja ezt az egészet és nem akar mást tőlem szóval csak kihasznál.

2020. jan. 5. 12:34
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
48%
A beszélgetéseitek java, amikor keres, az mégis milyen témájú?
2020. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Többségében,ki mit csinál/csinált aznap,milyen napja volt ilyen általános dolgok..
2020. jan. 5. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!