Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már értelmetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már értelmetlennek magatokat egyedül?

Figyelt kérdés

Nem áll előttem sor, nem kellek egy férfinak sem.

Már családomnak kéne lennie, és boldog párkapcsolatban élni.

Egyik sincs.

Nem vagyok társfüggő, de én is szeretném megtalálni a páromat.


Meddig nem késő?


2020. jan. 5. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Baj az, ha én is szeretnék szeretni valakit?"



Nem baj. De egy kérdésem van: szoktál ismerkedni, randizni legalább? Vagy mit teszel annak érdekében, hogy ne érezd magad egyedül? Mert ülni és várni a kapcsolatokra nem mindig eredményes. Nem az a baj, hogy szeretnél szeretni, hanem talán az, hogy azt hiszed ez csak úgy a semmiből valósul meg, pedig nem fognak a férfiak sorba állva küzdeni a kegyeidért, miközben te semmit sem teszel.

2020. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ott van probléma ahol....


- nincs család, vagy nem tartják a kapcsolatot, vagy rettenetesek, illetve rokonok sincsenek


- nincsenek barátok


- a munkahelyen se alakult ki a kollégákkal kapcsolat, barátság, vagy olyan a munkahely ahol utál dolgozni csak nincs éppen jobb


- nem él közösségi életet, mint pl. se sport se semmilyen társas élet

2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha szeretnél szeretni valakit. Fel vagy rá készülve?

Semeddig nem késő, mert idősebb korban is lehet párt találni.

Igen, én is értelmetlennek találom magamat. A munkán kívül nem nagyon van senki a környezetemben.

2020. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!