Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan sráccal, aki nem beszéli tökéletesen a nyelvet?

Figyelt kérdés

Pl idejönne tanulni egy olasz srác,aki jó fej és vonzó lenne a számotokra.Adnátok neki esélyt? Feltudnátok vallalni,mint barátotokat akár a család előtt is? Beszélne magyarul,teljesen kommunikati,de azert meg sem tökéletes magyar...


Igazábol az érdekelne,hogy a nyelvi külömbség mennyire hidalható át női szemmel?



2020. jan. 5. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Jártam egyszer egy francia sráccal, ő is beszélt magyarul, én meg kicsit franciául, így nem volt probléma, ráadásul imádtam az akcentusát.
2020. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, de ha angolul tud normalisan, akkor igen. Anyanyelvi szinten beszelek en is, ha a masik is, akkor semmi gond nem lenne.
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem probléma, sőt, nálam előny lenne, mert akkor tudnánk több nyelven is kommunikálni, én is tanítanám őt magyarul, ő pedig engem a saját nyelvén. :)
2020. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tőlünk nyugatabbi a pasi, az sok nőnél jobb bármilyen magyarnál. Még a nyelvet se kéne tudnia, manapság elég az angol. De ha ez a srác még a nyelvet is beszélni, akkor főnyeremény.


Nálunk rokonságban 3 nőnek van nagy köze olasz férfihez. Egyik... nem élnek együtt, anyuka itthon nevel egy gyereket, apuci küldi a pénzt.

Másik. Itt élnek, átlagpolgárok. Hitel nincs, nagyobb ház az agglomerációban egy gyerkőc. Boldogok. Ő az egyedüli, aki beszéli a nyelvet. Mivel kereskedelemben dolgozik, ezért fontos is volt neki megtanulni. Akcentusa van, de szépen és érthetően tud.

Harmadik. Jegyben járnak egy éve. Olaszban tervezik a jövőt.


Szóval ez a tapasztalatom. Vegyes azért. Van minden.

2020. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudja értetni magát és elég választékosan tudja kifejezni magát, de nem mindig tökéletesen, az nem zavarna. Ha nagyon alap szinten makogna magyarul, és angolul sem tudna elég jól (mert én azt majdnem anyanyelvi szinten beszélem), az kizáró ok lenne, mert nekem a beszélgetés nagyon fontos egy kapcsolatban, az talán a legerősebb szeretetnyelvem.
2020. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Pontozzatok le, de nem. Akivel nem tudok az anyanyelvemen kommunikálni szép választékosan, hogy minden gondolatom normálisan ki tudjam fejezbi (ő meg értse), azzal nem tudok elképzelni kapcsolatot. Nekem ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, a kommunikáció minősége és mennyisége. Semmi bajom a külfikkel, jó arc emberek és sok kedves ismerőst szereztem Erasmusosok közül, de a párkapcsolat az párkapcsolat...
2020. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es mi lenne ha a srác szlovák lenne,vagy épp ukrán.Akkor már máskeppen viazonyulnátok hozzá?
2020. jan. 5. 23:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mindegy lenne, hogy "menőbb" / nyugatibb vagy keletibb országból jött. Csak akkor lennék nagyon óvatos, ha arab lenne (egy arab ismerősöm van, akivel összejönnék, ha tetszene, de őt közelről ismerem évek óta - a többiekkel nagyon óvatos lennék).
2020. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha arab, azsiai vagy fekete akkor teljesen mindegy, hogy milyen jol beszel magyarul.

Ha nem esik bele a fenti kategoriakba, akkor is mindegy, mert beszelek angolul, nemetul es spanyolul ugyhogy csak valahogy megertetjuk egymast, A csalad velemenye nem szamitana, mert en fogok vele elni, nem ok.

2020. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán még, ha makogna is, de megtetszene első látásra és én is neki. Miért ne? Ha sok időt együtt töltenénk biztos javulna a helyzet és mókás lenne tanítani. A szerelmeseknek hosszabb idő után úgyis kialakul egy "közös nyelv".
2020. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!