Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk hogyan fogadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk hogyan fogadjátok és törődtök bele abba, hogy nem kelletek egy lánynak sem és nem vagytok vonzóak számukra? 21/F

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha rád mozdult, meg odajött akkor mégis kellettél volna neki...Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2020. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a Balázs.


De félretéve a dolgot. Vegyük pl az én példámat. Kezdeményeztem rengetegszer. De végül sosem lett semmi. Mint barátként vagy mint emberként mindig jól kijöttem velük. De férfiként viszont egy nő sem tekintett rám. Sokszor mintha már valamiféle rejtélyes felsőbb erők lépnének közbe és akadályoznák meg, hogy kialakuljon bármi is. Olyan abszurd és groteszk dolgok történnek velem csajozás terén, hogy nehéz elhinni, hogy ebben ne lenne valamiféle felsőbb entitásoknak a keze benne. Néha a világ legszerencsésebb és egyben legszerencsétlenebb emberének érzem magam egyidőben.

2020. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az életben sok más dolog is van. Ez csak egy része, sok minden nem múlik rajta. Elfoglalom magam mással, vannak barátaim, haverjaim.
2020. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!