Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régi csajaimból sejthető hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi csajaimból sejthető hogy milyen pasi lehetek a nők szemében?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolatomnak lett vége, az exem lenullázta az önbizalmamat és magabiztosságomat. Régen menő és jó fej voltam, manapság már Nem tudom mivel kapcsolatban voltam. Ezért fogalmam sincs milyen pasi lehetek, kiknél érdemes próbálkoznom hogy ne égjek be? Tinderre nem merek felmenni, félek hogy meglát egy ismerős vagy családtag. Képet nem merek küldeni idegeneknek.

Arra gondoltam, hogy osztályozom a csajokat akikkel dolgom volt és abból kivehető hogy én milyen lehetek. Barátaimat is megkértem hogy ők is osztályozzák őket, hogy valósabb képet kapjak, ne legyek elfogult. Ami kijött eredmény: (a számok a mindegyikünk által adott 1-10 skála átlagából jöttek ki. 10-es nincs, az mindenkinek a saját maga ízlése szerint legjobb, 9-es akire 10/10 férfi azt mondja jó nő)


Középiskolásként:

- 7 (első csók, legjobb barátok voltunk, de kapcsolatot nem akart, mert 30 éves pasijai voltak)

- 3 (első szex, utána hónapokig “üldözött”)

- 4 (részeg bulis összejövés)

- 6 (pár hetes sztori)

- 6 (szex)

- 5 (pár hetes kapcsolat)

- 3 (csak orál)


Egyetem:

- 5 (szex)

- 4 (szex)

- 3 (szex, a mai napig szerelmes belém)

- 6 (1 éves kapcsolat)

- 6 (az exem akivel on-off 6 évig voltunk együtt!)


Felnőtt, jó keresettel:

- 7 (amikor éppen szakítottunk, akkor meghúztam a fitness edzőmet)

- 7 (újabb szakításkor a szomszéd 22 éves csajt 28 évesen)


14 csajjal volt dolgom, akik pontozása 72. Ezt osztva az átlag:

5.1!


Magyarul 5-ös kategória összesítve akivel dolgom volt. Tágabb haveri körrel összebeszélve megállapítottuk hogy lefelé bármennyit lehet “lemenni” de felfelé mindenki csak max magánál 2 szinttel jobbat találhat, amikor minden összeáll (van egzisztencia, sportosság, stb). Ez nálam pont a hetes! Pont stimmel a valóságra. Az első csókos legjobb csajbaráttól eltekintve csak akkor volt 7-es nőm amikor már jól kerestem, volt saját lakásom-autóm. Addig egyéjszakásból 5 vagy alatti csajok voltak. Párkapcsolatban meg inkább a 6-os szint az átlag.

Ezek alapján azt mondja mindenki, hogy a kapcsolat szempontjából a biztos anyagiak és a jó tulajdonságaim miatt az 5-6-os csajokra mehetek, de akár rámehetek a 7-esekre is ha pont bejövök nekik. De 8 vagy fölé ne menjek mert szerintük a 7-eseknél is 10-ből max 3 fog szóbaállni velem. 8-as max 100-ból 1, 9-es meg 0.


Szerintetek is igazunk lehet és 5-ös pasi vagyok a 10-es skálán, aki 1-7 csajokra mehet rá (de inkább 5-7)? Megmutattuk ezt a számítást a csajok képeivel több haver csajnak és ők is ugyanezt mondták engem ismerve. Magyarul elvileg bejött a számítás!



2020. jan. 12. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
ú r i s t e n
2020. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Jesszus! Neked valami kényszer betegséged van, vagy valami hasonló :D


Nos, ha eddig nem alélt el mindenki a külsődtől és nem is sugdolóztak mögötted röhögve az emberek, akkor biztos, hogy nagyjából átlagos vagy. Felesleges volt ez a macerás, semmibe nem vezető számolgatás :D

2020. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez így gyenge önéletrajz, nem járnék veled. 9/10 N
2020. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
😂😂😂
2020. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szörnyű volt ezt végig olvasni. Te csak pontokban meg számokban gondolkodsz, meg teljesen kihagyod a személyiséget, az embert, a nőt.. A szerelemben nincsenek szabályok.
2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ebből a hosszadalmas semmilyen írásból nekem az jön le, hogy nagyon nyomi pasika lehetsz. Nekem nem kellenél az tuti!
2020. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy modern hülyegyerek vagy, lejön, nyugi.
2020. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elemzőként dolgozom, statisztikákat is készítek. Szeretem a számokat :) Gondolom lejött.
2020. jan. 12. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
GYK Wars: Autism strikes back.
2020. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Es mire adsz pontokat? Kulsore?

Hidd el lesz olyan szamodra nemannyira vonzo no akit nem érdekelnel,es lenne olyan jol kinezo akit meg igen. Csakhogy nem a kulso alapjan valasztanak part es a belsodrol nem sok jot arultal meg el. Azon kivul h felszines vagy es onbizalomhiannyal kuzdesz nem sok mindent tudtam meg. Egy jo pszichologus kene neked leginkább h frldolgozd a szakitast

2020. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!