Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A diplomás (30 alatti) csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás (30 alatti) csajoknak, miért ilyen brutálisan magasak az elvárásaik a külső terén? Egyáltalán honnan van ennyi jóképű pasi?

Figyelt kérdés

Főleg minél sznobabb egy egyetem (pl. Corvinus) ez annál igazabb. (Persze a tudás amit ott szereznek az egy vicc, már rég nem az oktatás minőségéről szól az egyetem mifelénk)

Viszont azt látom, hogy minden egyes ilyen egyetemekre járó és végzett lányoknak iszonyú jóképű barátja van. De ilyen brutálisan, színészi szépségűek, akár a hollywoodi filmvásznon is megállnák a helyüket. És persze az is alap egy diplomás nőnél, hogy egy a pasi is legyen diplomás. Viszont ott már fizetésbeli, anyagi elvárások is vannak, amihez már nem elég a sznob de semmi tudást nem adó diploma, sok pénzt csak tudásért adnak, nem (csak) a papírért.

Én azt nem értem, hogy egyáltalán honnan van ennyi brutál jó pasi, hogy minden ilyen átlagos külsejű csajnak jut?

És ezek után még van pofája azt állítani bárkinek is, hogy Magyarországon nincs annyi jóképű férfi mint nő??


2020. jan. 8. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne legyenek ilyen elvárásaik, ha így is tudnak maguknak férfit szerezni? Amúgy irigylésre méltó, hogy szerdán kora délután ilyen kis ministatisztikák ismertetésére is van időd, energiád.
2020. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%

Külső?


Mit érsz vele, ha úgy nézel ki mint Rájengoszling, ha te vagy a pohárszedő a bárban?

De hiába vagy Hjúdzsekmen, ha biztonsági őrködsz a TACSKÓ pénztárnál.


Külső???


PÉNZ ÉS PÉNISZ!!!

2020. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha számodra reális választás lenne egy iszonyú csinos, de brutális, filmvászonra illő szépségű nő, te inkább a szürke Erzsikét választanád, igaz?
2020. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

"Persze a tudás amit ott szereznek az egy vicc, már rég nem az oktatás minőségéről szól az egyetem mifelénk"


Melyik egyetem/főiskola melyik szakán végeztél?


Mert a pasiknak nincsenek külső elvárásaik a nők felé, mi? Ne legyél már ennyire álszent.


"És persze az is alap egy diplomás nőnél, hogy egy a pasi is legyen diplomás. "

Megint csak tévedés. Nekem van diplomám, páromnak meg nincs.


Én meg csak azt nem értem, hogy mi értelme az ilyen h.lye kérdéseknek, ami semmi értelmük sincs.

2020. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne lehetne ha megteheti?

Szerinted miért izzadnak a konditerembe?

Miért diétáznak szerinted?

Miért teszi magát tiptoppá?


Nem értem mi a célotok ezekkel a kérdésekkel.


,,Meg akartam változtatni a világot és egy dologgal kezdtem.

Saját magammal.".


A nő is hoz értékeket nyilván elvárásai vannak,csak a magyar paliknak nincsen mindegy csak luk legyen sajnos.

2020. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Ha számodra reális választás lenne egy iszonyú csinos, de brutális, filmvászonra illő szépségű nő, te inkább a szürke Erzsikét választanád, igaz?"


"Miért ne lehetne ha megteheti?"


NEM, nem Erzsikét választanám, hanem a brutálisan szép nőt. Nyilván. De nem ez volt a kérdés...

Az volt a kérdés, hogy honnan van ennyi brutálisan jó pasi, és miért jut minden ÁTLAGOS nőnek is? Valamint, hogy ezek után mégis, hogyan állíthatják azt sokan, hogy a magyar pasi nem jók úgy összességében? Bezzeg a nők...

Érdekes, a nők között nincs ilyen sok brutálisan szép.

2020. jan. 8. 12:36
 7/23 anonim ***** válasza:
4%

Jo azert egy diploma nem nagy kunszt.... az meg méginkább nem ha olyan szakmából van ami csak egy kis tovább képzést igényel... ma már az orvosi diploma is egy magy semmi... mit keresel vele? Majdnem pincér i fizetést egy jobb helyen... 😅😂 az orvosi diplomával rendelkezők is elsonek 4-5 évig rezidensek lesznek az meg azt jelenti hogy noveri szinten vannak majdnem... (jo persze feljebb vannak náluk de akkor is...) és meg azután is mi lesz? Egy sima orvos...

bocs de csak egy maréknyi ember lesz igazán sikeres... mindegy hogy milyen végzettsége van neki! Ha nem emelkedik ki a szakmájából akkor ugyan olyan szinten van egy orvos mint egy külföldi pincér vagy Szakács... hallottam már kollégáról olyant hogy az egyik pincér barátja egy vidéki 5 csillagos szállodában 2 honap alatt 1 milliót kereset meg.. és nem is lepte tul a heti 50 órát sem... Budapesten meg a legjobb éttermekben szálodakban a pincérek fizetése (szerviz díjjal) 800 ezret de meg az 1 milliót is elérheti...


Szoval az a diploma nem nagy teljesítmény... meg azert gondolom nekik sem a tényleg legjobb pasik jutnak csak neked ugy tűnik...!

Az meg a masik hogy neked is tenned kell erte gyúrni kell a szemelyisegre és a testi apoltsagra valamint nem meg adni magad mindenféle jotmentnek... 😓

2020. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
És Bocsi de én nagyon sok emberrel talalkoztam már + folyamastosan nézem a divatot mind a magyart mind a külföldit és ugy átlagosan ha nézzünk a népességet akkor a magyar jóképű férfiak átlagos szinten vannak... sőt kicsit háttérbe is szorul a sok rusnya nyomi miatt... az meg a masik hogy a külső fél pont! A belső fél pont a kettő együtt egy teljes!
2020. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Tegyél érte és neked is lesz szép nőd.

Ismétlem TEGYÉL ÉRTE.


Az a baj magyar férfitársaimmal,hogy nem nőttek fel,el vannak a szürke kisegér szintjén,jó ahogy van,rinyap_na az megy de tenni lépéseket magukért sajnos nem,tisztelet a kivételnek.


Ismtélem báérmi amit akarsz azért TENNI KELL.

2020. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Megint egy szerencsétlen, aki azt hiszi, hogy külsőre várunk sokat, csak azért, mert nem találkozott a belső elvárásainkkal...


Egyrészt, kicsit kezd unalmas lenni, hogy mindig az egyetemistákat, diplomásakat szarozzátok. Lehet, hogy a ti szemetekben nem, de a miénkben igenis jelent valamit 3-5 év munka, amiért inkább mi fizettünk, mint fordítva, illetve sok esetben a szakma és a jövőnk szempontjából is. Hadd legyünk már büszkék erre, könyörgöm, ne kelljen minden kérdésben azt szarozni, aki letett valamit az asztalra! Én sem becsmérelek senkit azért, mert mást tart értéknek és azért tesz.


Másrészt meg mindenki azt vár el, amit akar. Egyszer kell csak bejönnie annak, hogy talál egy annak megfelelő személyt, akinek ő is megfelel. Szerintem megéri magasra tenni a lécet. Mellesleg ha ennyire sok az ilyen férfi szerinted, nem gondolod, hogy ez az átlagos? Hmm...

2020. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!