Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy domináns, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Egy domináns, határozott nőhöz papucs férfi illik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen. A nagyon erőszakos, és idiótán makacs, hisztikirálynő ismerőseim mellé folyamat egy nyurga, csendes, papucsállatka társult. De ez így van rendjén.
2018. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Egy még határozottabb pasi, aki ledominálja és ezáltal ellágyulásra bírja.
2018. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen. vagy örökös veszekedés lesz az életed.
2018. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Valakinek mindig alá kell rendelnie magát egy kapcsolatban. Az a baj, hogy az ilyen pasikat ezzel a papucs dologgal csúfolják, holott ahhoz kell ám az igazi erő, hogy szép csendben igazat adj egy nőnek. :))
2018. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mivel két dudás nem fér meg egy csárdában, kizárásos alapon...
2018. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy olyan férfi, aki látszólag engedékenyebb és lazább, de valójában diszkrét módon mégis ő irányít a háttérből. A nő a fej, a férfi a nyak és a fej arra fordul, amerre a nyak akarja. Ismerek ilyen párt és jól elvannak.
2018. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Most nem tudom pontosan ezt hogy kell értelmezni, de én szeretem, ha egy nő határozott és tudja mit akar, hogy ne nekem kelljen mindent kitalálni.


Nem mondanám magam papucsnak, de elég türelmes vagyok.

2018. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet így egyértelműen kijelenteni. Van olyan domináns, határozott nő, aki szeret mindent az irányítása alatt tartani és nem szereti másnak átadni a gyeplőt, az ilyenek mellé jó a papucs, de én pl. csak a lábamon szeretek papucsot hordani, a papucs férfiaktól frászt kapok, nem akarok mindig irányítani. Nekem azok a férfiak tetszenek, akik szintén határozottak és tudják, mit akarnak.
2018. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
A második kommentelőnek van igaza... Csak sajnos nagyon ritka olyan férfit találni aki mellett nem kell annyira dominánsnak lenni. Szerintem alapból egy nőnek, de főképp egy férfinak kellene, hogy legyen tartása, becsülete. Hogy tudja, hogy mit miért csinál, és ezekhez társulnak az elvei. Sajnos a mai világban ezt hívják dominánsnak, ezt tapasztaltam személyesen is. Pedig csak felelős felnőttként él az ember.
2018. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Töltts ki egy mbti tesztet!

16personalities jó lesz. Szerelmi javaslatok meg majt lelektanitipusokon találsz a típusodhoz

2018. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!