Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki a mai világba más, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a mai világba más, már nem kell senkinek sem, nem fogadják el, ez miért van? A TI véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig nekem volt 3 barátnőm, nagyon nehezen lett és örültem neki, de sajnos ugyan olyanok voltak mint a többség, és vége lett, nem tudtak hűségesen kitartani. Na már most, a mai világba a többség bulizik, nem ítélik el az alkalmit, én viszont sose buliztam, sose leszek benne alkalmiba, sőt, elítélem, nem járok nagy közösségekbe, egyszerűen nem vagyok olyan mint mások, és eddig ezért szeretett pár lány, de sajnos ugyan úgy egyedül maradtam mint előtte. Akik lányok a neten meg kiraknak egy tök normális képet, ahol nincs kint a mellük, nincsenek agyon sminkelve, őket meg szidják amiért nem "adnak magukra", pedig az a normális ha valaki meg meri mutatni magát és nem a smink meg egyéb cuccok mögé bújik. De a mai világ elítéli őket, a lányok is inkább csak a helyes magas fiúkat keresik, mert mindenkinek csak a szex a fontos, persze nekem is az, én is imádnám nem arról van szó hogy nem, de egyszerűen egy kapcsolatba nem az a leg fontosabb.. Ezért is nehéz a magam fajtának, ráadásul évek óta visszahúzódó vagyok, barátnőimen kívűl szinte szó szerint senkim nem volt eddig, ezért nehéz az ismerkedés is, társkeresők pedig undorítóak amik ott mennek, legalábbis tapasztalat alapján bunkók, és csak egy valamit keresnek.. Ti mit gondoltok a mai világról? Főleg a korombeliek, tizen-huszon évesekről? Nem lenne jobb azt nézni, ahogy a lány oda bújik a fiúhoz a fiú meg vigyáz rá és szereti, a-helyett ami most megy, ebbe a világunkba? :D
2020. jan. 12. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberek 80% -a nem több mint agyatlan biorobot és konzum fogyasztó. Nézd meg pl. az érettségi statisztikákat, a magyarok nagyrésze nem tud gondolkodni. Akkor a párkapcsolataik miért lennének jobbak?
2020. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, 8általánosom van nekem is, nem bírtam a tanulást, a tömeget (a sok hülyét se) a tanulás is sok volt, így nekem is csak 8 lett meg, a végén pár év így is magántanulóba, illetve KB 5 óát volt időm tanulni minden vizsgára és így mentem át. Van akit egyszerűen nem érdekelnek az ilyenek stb, ezt meg tudom érteni, bár többnyire tudom mire gondolsz.. De pár embert megvédve, én szerettem eddigi barátnőimet, és nem azért voltam velük mert lefeküdtek velem, hanem mert szerettem, volt kiért élni felkelni, tudtam ha nincs itt talán akkor is szeret, és soha nem emeltem kezet egyikre se és nem csaltam meg egyiket sem.Mégsem kellek senkinek. Arra jó vagyok hogy leírják mennyire helyes megértő meg kedves vagyok, de én ezzel nem érek semmit, ha ezt ilyen 17 éves agyilag kislányok teszik akik rámírnak úgy hogy gyerekük van és csak szórakoznak velem és kihasználnak engem, a szeretetem a bizalmam, és azt hogy lelkileg segíteni szoktam. Az utolsó 2 lány aki velem akart szórakozni, az egyik 19, a másik 17 volt, 1-1 éves gyerekeik voltak, ebből már látszik is szerintem mennyi esélye lett volna.. De tudod az a poén, hogy én nem vagyok oda a gyerekekért, sem azokért akiken ilyen fiatalon nem egy ember átment, de ha igazán szeretett volna valamelyik, elfogadtam volna, sőt, a depis visszahúzódó lányok még jobban tetszenek is, megértenének engem, számítanék nekik, mert aki magányosa tudja értékelni a szeretetet.. De hát csak szórakozik mind.. Társkeresőről is akkor jöttem le, amikor egy lány azzal érvelt hogy ő nem beszél velem, mert én hülye vagyok, hogy feljövök társat keresni, mert a lány szerint ezek szextárskeresők... Hát ennyi értelemmel megáldva lenni lány létükre.. Gusztustalan :( Komolyan mondom már egy ölelésnek is annyira örülnék mint egy átlag ember 100millió forintnak, csak szeretetből kapjam egy aranyos lánytól :D
2020. jan. 12. 23:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Átrakom máshová... Véletlenül írtam a felnőtt kategóriába, pedig nem ide akartam kitenni, nem is értem hogy sikerült.. Bocsi :) Egyébként elmúltam 18, csak ezt kevesebben nézik.
2020. jan. 13. 00:36
 4/8 anonim ***** válasza:

na most valamennyire egyetértek veled... annyi hogy azok a nők akiknek megfelelő külsejük és belsőjük van azok nem állnak le olyan emberekkel akiknek csak 8 van meg... mit tudsz nekik nyújtani a testeden kívül ami a leírtak alapján rosszabb az átlagosnál is...!

őszinte törődést? azt az egyik jól öltözött okos jó fizetésű gazdag srác is tudja gyújtani aki szintén komolya kapcsolatot akar nem csak dugni....


a jó lányoknak eredményt kell felmutatni! mert nekik is van bőven eredményük...! nem pedig ilyen olcsó kis fruskák akikkel eddig találkoztál!


meg mi az hogy odabújni? hova a hideg utcán korgó gyomorral és még egy darab kenyeret sem tudsz magadnak de még neki sem venni...!


ez mindig is így ment! a jobbnak aki küzd harcol a sikerért annak megadatik hogy jobb legyen hogy jobbat kapjon!


megjegyzem... én is a rendes nőket szeretem akik nem hülye magamutogatos pixák 21 vagyok van szakmám érettségim és üzlet vezetőim a nulláról kezdtem mindent! bocsi az 1-ről! a szüleim kezdték tényleg a full nulláról! hamarosan megnyitom a saját üzletemet mert elértem egy csomó eredményt ami miatt megválasztottak pályanyertesnek (ez azt jelenti hogy kaptam 6 milliót hogy a saját üzletemet építsem fel) és csak annyi segítségem volt hogy a szüleim tudtak nekem biztosítani tanszereket ruhát és kaját a suliban!

én is nagyon visszahuzodó voltAM egy csomot szekáltak a suliban (ovadában is) de bejártam végül erőt vettem magamon és megszüntettem a problémát! engem is értek csalódások de felül kerekedtem rajtuk...!


tudod mi vagy egy kis pőcs! aki nulla erőfeszitést tesz és gyémántot akar egy perfekt nőt akar aki feltétel nélkül azt csinálja amit te mondasz neki azaz mindegy hogy te mennyire vagy egy semmirekellő luzer szeressen téged mindegy mit csinálsz vagy mit nem csak legyen aki hozzádbujik és lyukat ad!

2020. jan. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na igen utolsó, a "retardált bunkó" kifejezést, szerintem rád találták ki. Na, pont az ilyenektől kell óvakodni ebbe a világba. Már 21 éves létére ilyen a csávó, gratulálok. Feldughatod magadnak az összes sz@rt amit elértél, mert az csak külsőség és pénz, az igazi lánynak nem az a sok sz@r kell amit felsoroltál, hanem törődés és szeretet. Amit te úgy látom sajnos nem értesz. Na erről ennyit. Véletlen raktam felnőtt kategóriába, de látom itt is sok hozzád hasonló épp elméjű van.. Na hajrá, akkor szedd csak a fruskáidat a pénzeddel, addig én ezt megpróbálom úgy hogy szívből szeretek, oké? Bár mondjuk ebbe a szutyok világba, a fajtád van előnyben, ez tény.
2020. jan. 13. 03:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a szex fontos, épp hogy nem. Egyre kevesebben élvezik, mert rá vannak görcsölve a LÁTSZATRA! Mert az ma a fontos, a látszat, akkor is, ha rohad mögötte a valóság.

Ha menőnek látszó pasid van, az menővé tesz téged is, irigykednek rád. És a nők (is), irígyelt, menők akarnak lenni.

2020. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külsőség és stb 😂😅 nagy móka mester vagy… aki ennyi külsőségek sem tud elérni az mit tud akkor? Őszinte szeretetet nyújtani? Azt én is tudok... sosem voltam mindent megdugó alak! Vagy megcsalós fajta… vagy hasonlók 😅 sajnos amiket teszel azok jellemeznek téged…!

Gondolom hallottad azt hogy a tettek többet árulnak el rólad mint a szavak! Az meg a masik hogy ezzel rendesen leírtad magad! A fruskámat meg nem a pénzemmel tudtam felszedni De nyilván jól jött hogy azert tudtam egy kis pénzt keresni a szakmammal hogy el vigyem 1 randira vagy hogy meg hívjam valamire (de jelenleg sokkal többet keres nálam... 😅😂 egy sikeres okos lany aki alapból még randizni sem randizott mert nem engedheti meg magának a munkája miatt... ezért is ha valakivel akkor egy olyannal aki igazán komolyan gondolja vele) az meg a masik hogy a nőket a sikeres ápolt férfiak érdeklik alapból ha majd meg házasodnak akkor hogyan lesz tovább? Az öleléssed nem tud a kis babának pelenkat venni...

21 eves létemre ja olyan csávó aki hajt előre mert tudja a szulei által hogy milyen az éhezés meg a hasonlo dolgok... az meg a masik hogy olyan csávó aki ha teheti mindig adományoz vagy segít alkalmanként a rászorulóknak meg 4 havonta ad vért...a barátnőjét meg sosem csalná meg és ugy bánik vele mint egy hercegnővel (nem csak a pénz hanem a szavak a tettek és a gesztusok 😬🤔) jah tényleg egy mocsok hogyan képzeli

Amugy nem a pénzemmel csábítottam el hanem szerenádot adtam neki... meg 1 hónapig kitartóan kellett csinálnom mert még nem is volt kapcsolata (a munkája miatt) (az meg a masik hogy alapból többet keres még nálam...😂)

2020. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 peca1000 ***** válasza:

Tehát, egy tanulatlan, szar melójú, céltalan, lúzer vagy kérdező.


Szerelmből nem lehet megélni, ki akarna melletted élni?


Nem a világ anyagias, te vagy életkèptelen.


Szép szavakból csekket befizetni nem lehet.

2020. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!