Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról csak én tehetek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról csak én tehetek, ha nem találom a testi-lelki társam?

Figyelt kérdés
180/78/31
2020. jan. 13. 11:22
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megvan a maga társa. Mintha a két lélek egy volt volna, ott, ahonnan minden élet ered, s két testbe osztottan fújták volna alá, hogy itt éljen a földön, ezen a rendetlen csillagon. S a két léleknek keresnie kell egymást. Meg kell találnia egymást, különben örökre hiányzik a szívének a fele. S ha meg nem találja egymást, s nem a maga felével egyesül, holtáig érzi a tévedését, szívének a hiányosságát, csonkaságát.


Gárdonyi Géza

2020. jan. 13. 11:23
 2/35 anonim ***** válasza:
98%

Ha a leírásban kizárólag fizikai paramétereket írsz meg, mert "az az elsődleges"...


Akkor bizony igen.

2020. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
44%
Alapvetően nem, az ember életében a körülmények is fontos szerepet játszanak. Ettől függetlenül, ha 31 évesen egy ilyen szentimentális idézetet írtál ide, akkor igen. Ezzel szerinted mit kezdene bármelyik nő is?
2020. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs önismereted és nem tudod milyen elengedhetetlen tulajdonságokkal kellene bírnia ennek a "lelkitársnak", akkor részben a te hibád is.
2020. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Szexhirdetés amúgy!?!
2020. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg akarod változtatni a világot saját magad körül, akkor először magadat kell megváltoztatni... Ezt jól gondold át, és vetítsd rá az eddigi életedre, aztán hajrá.
2020. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

A férfiak és a nők nem lego kockák, hogy mindegyiket mindegyikkel összerakhatod.

Én olyan sokáig kerestem a páromat, hogy már többször arra gondoltam, hogy az egész életemet 2 hetes kapcsolatokból fogom felépíteni.

Mit is kerestem ? Egy nálamnál kb 5 évvel fiatalabb nőt. 32 éves koromban csengett a telefon. Egy ismeretlen , de nagyon fiatal hangú nő hívott valamilyen hivatalos ügyben. Nem ismertük egymást, de az előtte levő papírokból Ő tudta a születései évemet. A hívás elején ennek még nem volt jelentősége, de pár perc elteltével annyira összhangba kerültünk a telefonban, hogy röpködtek a poénok és mindketten jókat nevettük. Én azt hittem, hogy egy 20 év körüli nővel beszélgetek, bár a hangja ennél kevesebbet sejtetett. A 20 évet is csak az ügyintézői mivolta miatt gondoltam. Mégsem ügyintézhet egy 15 éves lány. Lement a beszélgetés és nem gondoltam már a történtekre. Pár nap múlva megint felhívott , hogy lemaradt valami adat. A családi állapotomról tett fel kérdést. Valami nem stimmelt. Az adott ügyhöz nem kell a családi állapotom ismerete. De addigra már kimondtam, hogy egyedül álló vagyok. A beszélgetés nagyon finoman erre terelődött.

Nem volt egyáltalán tolakodó a dolog, inkább vicces.

Azt mondta, hogy egy ilyen kellemes hangú férfi, hogyan lehet egyedül ? Mire én poénból, hogy "ha kegyed hozzámjön feleségül, akkor nem leszek egyedül" .

Mire Ő... "Ha szereti a nagyon vékony , 155 centis nőket, akkor lehet, hogy Igent mondok".

Na bumm, pont az ilyeneket szeretem. Ezek a mondatok nevetések közepette hangzottak el.

Mondom, ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor azonnal randit kérnék. Mire Ő.. "Csak nyugodtan kérjek randit, mert hogy ő 4 évvel idősebb, mint én" Teljesen ledöbbentem, hogy ekkorát tévedtem a hangja alapján.

Találkoztunk. 15 perc múlva már kézen fogva sétáltunk a Plázában.

Ekkor jöttem rá, hogy a kor nem számít.

A PUZZLE kockáknál mindegyik hasonlít a másikra, de csak egyetlen egy darab passzol tökéletesen a másikhoz. Én ezt a kockát találtam meg 18 évvel ezelőtt.

2020. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez a gyártási számod vagy minek van itt?


Egyébként meg túl nagy a világ, túl sok(féle) emberrel, akik közül egy-egy csak kevéshez illik. Sokat kell keresgélni, hogy ezek közül akár csak egyet is megtalálj.

2020. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#7, gratulálok! Szeretem az ilyen szép történeteket. Legyetek még sokáig együtt!🙂
2020. jan. 13. 17:58
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
Milyen kedves vagy, Kérdező (a 9.kommented alapján).
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!