Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nõk. Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nõk. Kezdenétek olyan pasival aki sokszor kábítószerek hatása alatt áll?

Figyelt kérdés
Van hogy napokat heteket nem alszom mert be vagyok speedezve. Nem vagyok agresszív, nem vagyok kövér sem. Igaz nem dolgozom semmit, és szüleimmel élek, de szerintem ezen egyedül nem tudok sose tovább jutni. Már volt barátnőm is és nem vagyok csúnya. Most a legnagyobb bajom hogy mindenféle drogot benyomatok mert egyedül ezektől érzem hogy élek. Ez akkor most nagy gáz? Van még igy esély? (35/F)

2020. jan. 16. 02:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked barátnő, ha ott a narkó, ami az életed. Láttam már hasonszőrű okádék patkányokat barátnővel, nekem is volt akkor is, bár az én szerem alkohol volt. Gyere le a szarokról és követeld vissza magadnak a saját életed, ami születésed jogán a tiéd és vétek elherdálni.

Üdv

Egy absztinens alkesz.

2020. jan. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy főleg a drogokhoz êrtek. Lényegében az összes létező cuccot kipróbáltam már. A múltkor az elvonón elkezdték őket írni egy a3 -as lapra és nem fért rá a rengeteg designer drog aminek egy részét fejből is fel tudtam sorolni. Az a hobbim hogy ismeretlen porokat nyomok be, aztán várok hogy mi történik. A leszokás számomra esélytelen. A lényeg hogy a drogokról és az ilyen élménybekről mindent tudok, ezekről tudok igazán jót beszélgetni. Nagyon hosszú távra azonban nem tervezek már max 5, év. Szerintetek ilyen esetben érdemes még kapcsolatot keresni?
2020. jan. 16. 03:11
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 Értem kösz a választ. Igazából itt olvasgattam és láttam hasonló kérdéseket, ezért írtam ki én is. Mert lehet hogy valami fontosat nem veszek észre. Talán nem jól látom a saját helyzetem
2020. jan. 16. 03:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tultoltad a kamut haver! :)
2020. jan. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Nem hát mondom 30 valahány szeert tudtak csak felírni a lapra, de mindjárt itt is felsorolom
2020. jan. 16. 03:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak narkós nők, velük lehet közös téma.
2020. jan. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A kokain és a heroin a két nagy kedvencem, de a hallhcinogének szerintem a legdúrvábbak a dmt meg az LSD. Nyomtattam látnom zsàlyát, varázs gombát, meszkalint, yopo magot. Extasyt, ketamint, meth amfetamint. A dizájnerekből a methylone volt a nagy kedvencem, és az első mefedron. Utána E3 energy-t, mdpv, 3-fa, 4-fa, metoxetamin, 4 mec, a-pvp volt amik úgy bejöttek. De elvoltam még 4fmc-vel, és flex-el is amíg be nem tiltották. Amúgy most nem jut eszembe több mert eléggé ki vagyok merülve, de ennél nem túl sokkal soroltam fel többet és nem fért rá a lapra amire írták. Vicces kívül :)
2020. jan. 16. 03:47
 8/21 A kérdező kommentje:

Ja a bio füvek lemaradtak de azokat abbahagytam pár éve. Azokból is múltkor felsoroltam 10 et biztos. Mindegy lényegtelen.

Amúgy jobb nekem szerintem egyedül. Inkább jobb ha minél kevesebb bajt okozok. Csak hirtelen felindulásból írtam ezt ki. Köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 16. 03:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban kedvelem a ronda, vagy kövér férfiakat, mint a káros szenvedélytől függőket.
2020. jan. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki nem tud kiguglizni egy pár drog nevet? 12 évesen nem ezen kéne járjon az eszed
2020. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!