Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nõk. Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nõk. Kezdenétek olyan pasival aki sokszor kábítószerek hatása alatt áll?

Figyelt kérdés
Van hogy napokat heteket nem alszom mert be vagyok speedezve. Nem vagyok agresszív, nem vagyok kövér sem. Igaz nem dolgozom semmit, és szüleimmel élek, de szerintem ezen egyedül nem tudok sose tovább jutni. Már volt barátnőm is és nem vagyok csúnya. Most a legnagyobb bajom hogy mindenféle drogot benyomatok mert egyedül ezektől érzem hogy élek. Ez akkor most nagy gáz? Van még igy esély? (35/F)

2020. jan. 16. 02:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem kezdenék ilyen pasival, de van sokezer nő, aki meg igen.
2020. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek ez még imponál is.
2020. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha jossz Malajziaba, megkinallak egy kis kratom levellel :)
2020. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok. Még barátkozni se barátkoznék ilyen emberrel.
2020. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez beteges dolog. Azt jelzi, hogy nem vagy képes boldogságot teremteni magadnak, ehhez bódítószereket kell használnod. Ilyen gyenge jellemű emberrel szóba sem állok.
2020. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kamu vagy, ezt levágtuk.

Nekem viszont volt kapcsolatom drogossal.

Soha többet....

2020. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt, ha nem változik .. Állj fel, tanullj, dolgozz, kis segítséggel menni fogj, ne félj kérni segítséget... aztán a sors és Isten is megsegít..
2020. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy főnyeremény vagy, így tovább...:)
2020. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább vállald fel, mint hazudj évekig..
2020. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19#

Azért azt nehéz nem észrevenni, ha a pasi a saját hányásában luldokolva, önkívületi állapotban vergődik a konyhakövön. Mert az ilyen "ismeretlen porokat nyomok be, aztán várok hogy mi történik" játékoknak 10-ből 8 esetben az a vége. Mégha tablettát írt volna, akkor azt mondom, hogy oké, de a porokat elég könnyű túladagolni, főleg ha azt sem tudja, hogy éppen mivel játszik.

Ebből is látszik, hogy a kérdező csak egy uncsizó gyerek.

2020. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!