Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szakításotok után volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakításotok után volt párotoknak egy két kaland azt fellehet dolgozni ha újra kezdenétek?

Figyelt kérdés
Legbelül nem zavarna a tény,hogy miért kellett egyből 6 hónap szakítás/szünet után már mással szexelni?
2019. nov. 14. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hónap nem egyből.

Nem zavarna, ahhoz az időszakhoz semmi közöm.

2019. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De! A 6 hónap az nudli! Főleg ha előtte 6 éves kapcsolatba mindig azt mondta,hogy neki soha nem kéne már senki évekig ha szakítanánk, meg undorodna már más férfiak közeledésétől!
2019. nov. 14. 14:52
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Miért kellett szakítani?

2. Honnan tudhatta, hogy újrakezdés lesz?


Ha ennyire intoleráns vagy, szakíts mégegyszer, és kíméld meg magadtól őt végleg.

2019. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
6 hónap sok idő, még 6 éves kapcsolat esetén is. Ha ennyire zavar mi a szarnak kezdtétek újra? Úgyse fog működni, alapból sem meg még ez is rátesz egy lapáttal nálad, akkor minek ez az egész?
2019. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Miért kellett szakítani?

Őszintén megvallva már mi se tudjuk. Talán azért mert ő már változókorba lépett és kicsit másképp látja már a világot!

Nyílván nem tudta,hogy újra kezdés lenne majd a levegőben,de én úgy ismertem meg,hogy tényleg másabb mint a többi nő,ahogy mondta is korábban és amit tudtam róla! Mindig azt mondta,hogy inkább csak maszturbálna és segédeszközt használna a szingliség időszakában mert annak idején volt pár kalandja de nem látta értelmét és nem volt jó érzés neki! Én 35 éves ffi létemre bármeddig tudom bírni szex nélkül!

2019. nov. 14. 15:09
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy szakítás után ki mit csinál.


Még 2 hét sem sok idő!


Még is mi a francra várjon az ember, ha van lehetőség?? Mire várjon? Gyászoljon? Törvénybe van írva, ha szerettél valakit akkor utána 1 évig senkivel ne szexelj?


Ez egy nagyon nagyon ostoba felfogás egyes emberektől, hogy x év együttlét után ha 2 héttel vagy hónappal már van valakije akkor az exét nem szerette.

K**úrvára semmi köze hozzá.

2019. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jaj ne vicceljünk már!

Hogy van kedve a másik félnek szexelni? Ahhoz kedv kell nem? Érdekes nekem nem volt és nincs kedvem mással még!

Ha 2 hét után már egyből mással szexel az illető ott nincs semmilyen érzelem már!

2019. nov. 14. 15:14
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Beteges ahogy gondolkodsz!


Ne szabályozd már be más szexuális életét és vágyát!

2019. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Dehogy beteges!

Az a "beteges" ha már egyből más kell és nem a kapcsolat helyrehozatalán gondolkozik.

2019. nov. 14. 15:19
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ha 2 hét után már egyből mással szexel az illető ott nincs semmilyen érzelem már!"


Pajti, ne légy már ennyire naiv, a nők a másik férfi alatt fekve heverik ki a szakítást. Az lenne a meglepő, ha nem már másnap szexelt volna a következő jelentkezővel.

2019. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!