Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok nő manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok nő manapság már az első popsira paskolásra, vagy az első szexre utáló szó után már menne rendprségre, ha ennyi is elég lenne? Mi ez az óriási öntudat ami régen fele ekkora sem volt?

Figyelt kérdés

Már a legkisebb dolog is szinte zaklatásnak számít, vagy elég egy hamis tanú a nőnek, hogy ez a zaklatott (1-2 sms is elég már), akkor máris bajban van a pasi? Régen is alig volt, 2008 előtt nem is volt bcs a zaklatás. Aztóta meg a legkisebb dologra is ugranak a nők a rendőrségre ha van egy picike bizonyítékuk, vagy verést helyeznek kilátásba a pasi felé. Más országokban, meg pár beszólogatás még jól is esik a nőknek, ha az finoman történik (olasz, spanyol), és még meg is köszönik adott esetben. És itthon ha egy nő feljelentést tesz, még ha nincs igaza, akkor is az ügységés nagy százalékban rá akarja (az ügyészek java nő, elfogult, bizonyítot tény) bizonyítani a ,,szemét" pasira, hogy azt merte mondani, hogy jó a segged cicukám.


[link]


Itt szerencsére kiderült az igazság, de legtöbbször a pasi húzza a rövidebbet.


2020. jan. 17. 14:53
1 2 3 4
 21/33 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Miért akarsz popsikat paskolni meg a szexről beszélni random nőkkel?


Feltételezem nem a barátnőd akar a rendőrségre menni, hanem egy olyan nő, aki kvára nem kíváncsi a nyomulásodra. Azt azért illene tudni felismerni, hogy milyen helyzetben és mikor elfogadott az ilyen privát megjegyzés és viselkedés illetve mikor számít nagyon gáznak és tolakodónak.


Bocs, de egy ember nem köteles elfogadni és szó nélkül tűrni azt, hogy valaki más a szexről akar vele dumcsizni, főleg, ha mondjuk neki ez kellemetlen téma.

2020. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
2%
Most olyan a jogi környezet, hogy a férfiakat utáló és/vagy haszonleső nők kiélhetik magukat. Jó pénzkereseti és zsarolási lehetőségnek számít a feljelentgetés. Olvastam valahol, hogy a befolyásosabb férfiak egy része nyugaton már tudatosan kerüli a nőket a magas kockázat miatt.
2020. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
97%

"Olvastam valahol, hogy a befolyásosabb férfiak egy része nyugaton már tudatosan kerüli a nőket a magas kockázat miatt."


Helyes! Azzal kezdjen ki, akitől akar is valamit! Elég a sok ingyen tapiból és bunkóságból!

2020. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem ertenek ffiak es talan nem is fognak hogy ez a szexualis zaklatasban egyszerre van benne a targyiasitas (pl mikor ugy erzed h csak egy setalo penztarca vagy ffikent),a masik testhataranak durva atlepese (pl egy masik pasi nekedmegy az utcan..csak éppen direkt, tovabbsetal es bicsanatot se ker) es egyfajta tehetetlensegerzes. Engem 12 es 26 eves korom kozott nagyon sok fajta es fele zaklatas ert. Es nem nincs ilyen hogy indokolot (egy kislany esetében meg fokent nem). Mindig rosszul ereztem magam utana es egy ido utan elkezdtem felni a férfiaktol. 2 eve nem volt mar ilyen elmenyem szerencsere mert nem Magyarországon elek. Azt tudom ha valaki barmilyen modon is tiszteletlenul banna velem itt az nem lenne kovetkezmenyek nelkul.
2020. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben, ha az egyfogú, hat dioptriás, 120 kilós, cicanacis Marcsa megmogyorózna vagy hangosan megjegyezné, hogy szívesen berántana a bokorba egy menetre, te sem éreznéd magad komfortosan...
2020. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: én csak jót röhögnék Marcsán, de nem hívnék rá verőembert vagy akár rendőrt.
2020. jan. 17. 20:40
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

#23: Nem valószínű, hogy hosszútávon jól járnak a nők azzal, ha mindenre rögtön a feljelentés a válasz. Mintha olyat is olvastam volna, hogy ez miatt már nem szívesen alkalmaznak nőket bizonyos munkahelyeken, mondván fölösleges kockázatot jelenthetnek az oktalan feljelentgetések miatt.

Jó lenne szétválasztani a valódi zaklatást a rossz ismerkedős dumáktól és a haszonleséstől, mert ennek nem lesz jó vége egyik nem számára sem.

2020. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"ez miatt már nem szívesen alkalmaznak nőket bizonyos munkahelyeken, mondván fölösleges kockázatot jelenthetnek az oktalan feljelentgetések miatt"


Az ilyet simán fel lehet jelenteni diszkrimináció miatt.

2020. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
21%

A válaszolók úgy állítják be mintha csak a nőket zaklatnák. Holott a férfiakat is szokták zaklatni.

Pl engem is zaklatták már férfiak. Eddig noha még egyetlenegyszer sem közelítettek felém nők szexuálisan, de homoszexuális férfiak viszont többször próbáltak már zaklatni. Minket férfiakat is zaklatnak idegen férfiak, de a különbség annyi, hogy minket hiába zaklatnak nem fog senki megvédeni minket és mindig magunknak kell kiállnunk magunkért és ha segítséget k3rünk akkor csak rosszabb lesz a helyzet mert gyengékké válunk és diszkriminálnak minket, ellenben a nőket ha zaklatják akkor a legkisebb panasz után ugranak.

Ezt csak összehasonlításként írtam. Hogy minket is zaklatnak a férfiak, annyi különbséggel, hogy nekünk nincs lehetőségünk segítséget kérni.

2020. jan. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó:

Es az hogy a ferfiakat is zaklatjak azért ne vedjuk meg ha noket zaklatnak? :D

Erdekes meglatas, nem gondolod hogy esetleg itt a zaklatokra es nem az aladozatokra kene haragudni?

2020. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!