Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy sok nő manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy sok nő manapság már az első popsira paskolásra, vagy az első szexre utáló szó után már menne rendprségre, ha ennyi is elég lenne? Mi ez az óriási öntudat ami régen fele ekkora sem volt?

Figyelt kérdés

Már a legkisebb dolog is szinte zaklatásnak számít, vagy elég egy hamis tanú a nőnek, hogy ez a zaklatott (1-2 sms is elég már), akkor máris bajban van a pasi? Régen is alig volt, 2008 előtt nem is volt bcs a zaklatás. Aztóta meg a legkisebb dologra is ugranak a nők a rendőrségre ha van egy picike bizonyítékuk, vagy verést helyeznek kilátásba a pasi felé. Más országokban, meg pár beszólogatás még jól is esik a nőknek, ha az finoman történik (olasz, spanyol), és még meg is köszönik adott esetben. És itthon ha egy nő feljelentést tesz, még ha nincs igaza, akkor is az ügységés nagy százalékban rá akarja (az ügyészek java nő, elfogult, bizonyítot tény) bizonyítani a ,,szemét" pasira, hogy azt merte mondani, hogy jó a segged cicukám.


[link]


Itt szerencsére kiderült az igazság, de legtöbbször a pasi húzza a rövidebbet.


2020. jan. 17. 14:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért ne kérhetne segítséget egy férfi, ha zaklatás éri, és úgy érzi, rászorul? ha csak ez nem ilyen macsó dolog, hogy "a férfi nem sír, nem kér útbaigazítást és persze segítséget sem".
2020. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
ő (miszter kérdező) is az a típus, akinek hiába mondod, nem érti, minél jobban tiltakozol, annál jobban azt hiszi tetszik, hogy felidegesít. ezt valamelyik válaszban valaki nagyon jól kifejtette.
2020. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

#30


Nem tudom ezt, hogy vetted ki a válaszomból de én tudtommal egy helyen sem írtam, hogy támogatnám a nők zaklatását. De gondolom te is erőel ragaszkodsz ahhoz a jó öreg gyakoris szokáshoz, hogy a velünk egyetnemértők válaszát jól forgassuk ki és játsszuk el a szalmabáb érvelési hibát.

[link]

Engem csak az zavar, hogy a nők kisajátítják maguknak az áldozati szerepet és úgy állítják be mintha egyedül ők lennének egyedül azok, akiket a férfiak zaklatnának. Holott a férfiakat is ugyanúgy zaklatják a férfiak, pl engem is ma meg akart környékezni egy homoszexuális travi. Ha nő lennék és mennék a rendőrségre elpanaszkodni, akkor már börtönben ülne az illető, de így jó eséllyel csak kiröhögnének.


#31


Azért mert a nők ki akarják sajátítani az áldozat szerepét maguknak (tisztelet a kivételeknek).

2020. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!