Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy ezzel más is?

Figyelt kérdés

Egy ideje elvesztettem a hitem a kapcsolatokban. Nem tudom elhinni , hogy egyszer majd megismertek valakit , aki tényleg szeret és marad is mellettem. Lesz családunk , gyerekünk.

Négy kapcsolatom volt eddig , egyszerűen semmi kedvem / energiám egy ötödikhez is , hogy aztán jöjjön a hatodik is, mert nem működik egyik sem.

Nyilván nem tudhatom ezt előre. De belegondolok , hogy megint beengednek az életembe valakit pár évre , és aztán ennyi...

Jól vagyok , nem vagyok magányos , semmi ilyesmi. Én már arra is gondoltam , hogy inkább maradok egyedül.

Volt így még valaki ? Mi történt ? Változott ez ?


2020. jan. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Majd leszel magányos. Legyél egyedül egy darabig, a genetika úgyis közbelép és napról napra szépülni fognak az emlékeid, amíg nem vágsz újra bele.

Hidd el, én is többször gondoltam, hogy bárcsak kikapcsolhatnám az érzelmeimet. Most is ezt gondolom. Bánatos vagyok egy olyan szerelem miatt, ami nem teljesülhet be.

Ettől még vágyom továbbra is arra, hogy szeressenek és szerethessek újból teljes szívemből. Szeretnék adni és kapni, élményeket szaporítani.


F

2020. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb lehet. De az utolsó kapcsolatom előtt majdnem két évig voltam egyedül. Jól megvoltam. Aztán kész. Az utolsó szakítás nagyon betett. Azóta vagyok ebben az állapotban. És csak erősödik. A szakításban nem az viselt meg , hogy a konkrét személyt elveszítettem. Hanem az , hogy már megint egy szakítás. Egyszerűen belefáradtam.
2020. jan. 19. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mindig addig tart, amíg meg nem ismersz valakit, akivel megint el tudod képzelni. Mennyi idős vagy most? Sokan érzik ezt, amikor lent vannak egy kapcsolat után.
2020. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
28. Voltam én már lent kapcsolat után. Volt,hogy majd bele pusztultam.Aztán megtanultam kezelni. Arra gondoltam , hogy majd lesz más , aki tényleg szeret és minden rendben lesz. Szóval pozitívan álltam hozzá. Minden szakítás után , x idővel. Most 10 hónapja vagyok egyedül. És hiába, nem jön a fene nagy optimizmusom , pedig alapvetően az vagyok,az élet minden területén.
2020. jan. 19. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor még bármi lehet. :)
2020. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát...Legfeljebb majd lesznek kutyáim. :)
2020. jan. 19. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem alig pár héttel a 21. születésnapom után kezdődött az első kapcsolatom, előtte azt hittem, hogy én képtelen vagyok a szerelemre. Aztán ez a kapcsolat nagyon hamar véget ért, a fiú összetörte a szívemet, elég megalázó módon hagyott el, 8 hónap kellett ahhoz, hogy összeszedjem magam és hogy újra megtetsszen egy srác. Ő nagyon jó ember volt, de pár hét randizás után megbeszéltük, hogy köztünk nem alakulnak úgy a dolgok, ahogy kellene. Azóta már volt néhány randim, mert úgy érzem hogy szükségem van arra, hogy új embereket ismerjek meg, de egyik srác sem indított el bennem olyan érzéseket, mint az előző kettő. Azóta már párszor megfordult a fejemben, hogy lehet hogy én többször már nem leszek szerelmes, mert tök jó kiállású, intelligens úriemberekkel randiztam, akikre a nőknek szükségük van, én valahogy mégsem éreztem azt, hogy szeretnék velük kapcsolatot. Pedig vágyom a szerelemre, látom is hogy sok férfi udvarol nekem, nincsen önbizalomhiányom és szeretem önmagamat, de most valahogy nem jön a szerelem. Most leszek 22 éves.

Szerintem járj el helyekre ismerkedni, bármilyen programra, ami téged érdekel, és ha sikerül túltenned magad az előző csalódáson, akkor majd jobban fogsz tudni nyitni egy új kapcsolatra, de lehet hogy most neked is olyan időszakod van, hogy nem állsz rá készen. Egyébként hány éves vagy?

2020. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem és a barátnőmnek is volt már 6-7 komoly kapcsolatunk. Mindketten váltunk is már. Szeretjük egymást? Mint az állat! Feladjuk? Nem! Örökké együtt maradunk? Talán...Reméljük. Ne veszítsd el a hited.
2020. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt teszi, új embert ismer meg ami idő és beengedi az életébe.


Örülj, hogy volt és van rá lehetőséged.


Másnak az sincs

2020. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam - vagyok, én már így maradok. Jó úton haladok a 10 év felé, pedig még fiatal vagyok. "Veszélyes" állapot tud ez lenni, könnyű benne ragadni. Próbálj nyitott maradni, ha tudsz, akár egy kicsit erőltetve. Az idő repül, a kihagyott lehetőségek sem térnek vissza. Előbb-utóbb aztán eljönnek azok a napok is, amikor már rossz egyedül, fáj a magány, de nincs más... 😔
2020. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!