Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van ezzel a Titkosflört.com...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a Titkosflört.com nevű oldallal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az összes nő ott olyan, mintha kamu lenne. Mintha stockfotos képek lennének, és minden nap kapok valami üzenetet, úgy hogy még képem sincs. De ilyen furán megfogalmazottakat hogy: "Kicsit olyan vagyok, mint amit keresel? ;)" Meg hogy "Szia, egy intelligens férfit keresek, aki tudja, hogyan bánjon egy nővel. A legtöbb férfi azonnal azt mondja, hogy intelligens. Tetszik a profilod és úgy gondolom, te a megfelelő ember lehetsz. Ha tetszik a profilom, írj vissza! Üdvözlettel". Mintha nem is teljesen magyar anyanyelvű írná ezeket , de nem is fordító.

Valakire ránézek, másnap vár egy üzenet, hogy "jó profil ;)"


Ez eddig még oké, de az egyiknek válaszoltam is valamit, és visszaválaszolt, hogy: "Holnap tudunk ismerkedni, most már nagyon késő van, szép álmokat neked!!!!!"


Ez most komolyan az, hogy alkalmaznak egy rakat embert, akik kamuból válaszolgatnak az embereknek, csak azért, hogy vegyenek kreditet, hogy válaszolni tudjanak?


Mert ha igen, az nagyon beteg, nem lehet valamit tenni ezek ellen az oldalak ellen?


2018. márc. 7. 10:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez pontosan úgy van ahogyan gondolod, vagy még úgy sincs, mert lehet hogy ezek a válaszok teljesen automatikusan vannak legenerálva és még csak nem is egy kövérkés kopaszodó Józsika (vagy indiai megfelelője, nem tudom milyen nevek vannak ott) veszi a fáradtságot, hogy írkáljon neked :)
2018. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
"Mert ha igen, az nagyon beteg, nem lehet valamit tenni ezek ellen az oldalak ellen?" Nem, de amúgy mintha a tékozló homáron is lett volna erről poszt, csak másik oldallal. Elég nagy genyóság.
2018. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
71%
Szia! Nekem is hasonló tapasztalataim vannak! Sőt ha arra próbáltam mondjuk kitérni, hogy chat.hu vagy máshol beszélgessünk ingyenesen de persze továbbra is anonim módon, hogy ne izguljanak akkor mindegyik feltűnően kerülte a dolgot, mindenféle hülye kifogással. Beszélek is egyik ismerősömmel a rendőrségen, hogy hogyan lehet az ilyen oldalaknak utána járni?
2018. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Majd ird le legyszi, hogy mit mondott ra, kivancsi vagyok. Koszi! :)
2018. márc. 22. 01:07
 5/30 Biluxaa válasza:

Èn irtam a kpontjukba!lecseztem nagyon,leirtam h mindenki panaszkodik ,àtverès stb

Viszairtak h minden tuti korekt!

Sztm nem lehet öket megfogni?

Kivan ez talàlva de nagyon😕

2018. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Stordy válasza:
Én is folyton olyan üzeneteket kapok, mint pl.: "ismerkedünk?" vagy azt hogy "jó profil :)" vagy pl.: Fejér emgyéből valaki oylat írt nekem, hogy "Találat vagyunk! Biztos van valami, amitől kompatibilisek vagyunk, igaz?" és még sorolhatnám. Aztán volt, hogy valakinek írtam, hogy mivel nincs kreditem, így nem tudok visszaírni, sőt még a facebook profilomat is megadtam, de arra se volt hajlandó hogy ott bejelöljön vagy valami, mintha figyelmen kívül hagyná amit írok.
2018. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Azok indító üzenetek, hogy "jó profil" meg ilyenek. Csak úgy ingyen el lehet küldeni.


Lehet, hogy van kamu is, de nekem volt már randim innen.

2018. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Adam Smith 96 válasza:
Az Érettflört is kamu szerintetek? Ott is pont, hogy ők írtak rám, de már a 3. személytől kapok üzenetet.
2018. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 knorrbacsi válasza:

A honlap tulajdonosa

Festivus Media BV, Hollandia

Tehát érdekes, hogy kik üzemeltetik.

Meg ha nem valódi nők, akkor csak az oldal generálja a szövegeket?

2018. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 mtaqi válasza:

99%-n kamu az oldal,van több ilyen "társkereső",ahol kredites rendszer működik.

Egy randim volt,de Ő-t ismertem más oldalról.

Az első levélben írok tel.számot,email címet.Reakció:

túl korai,kiikszeli a rendszer,betűvel is leírtam a telószámomat,arra is az volt a válasz,hogy kiikszelik.

Biztos van valódi társkereső,de több ezer forintod bánja,mire ráakadsz.Többszöri regisztráció a megoldás,én azt alkalmaztam,de nem jártam sikerrel egy kivételével a többi kamu volt.

2018. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!