Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsém van, hogy ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsém van, hogy ezzel a nővel mégsem jött össze?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, de hiába, visszautasított, nem akart engem. Most másfél év után gyereke lett egy pasitól, a gyerek már fél éves. És tudom hogy állandóan csak a gyerek a pasi sehol. Facebookon is semmi a pasiról, csak a gyerekéről vannak közös fotói. a pasi meg csak a háttérben
2018. márc. 6. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Mi vaaan? :D azért mert nem rak ki képet a facebookra a pasijáról? :D :D :D
2018. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Könnyen lehet.
2018. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem, igen. Sajnálom azokat, akiknek gyerekük van az én koromban. Igaz sose volt barátnőm, de így sem cserélnék velük. 28F
2018. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. Neem, hanem, mert a férfi sehol nincs, mindig a gyereke, csak az éjjel nappal..........
2018. márc. 6. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
#4 de könyörgöm a facebookból akarsz következtetni az életére?
2018. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Abból is, de ismerem is...
2018. márc. 6. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Hű, de nagy szerencséd lehet az életben, ha még mindig egy olyan nő Facebook-ját lesegeted, aki nem akart téged. Gondolom te boldog párkapcsolatban élsz. Ja, nem.


Egyébként nekem is 10-szer annyi fotó van fönn a gyerekemről, mint a férjemről, mégis jó a házasságunk.

2018. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet a pasas már rég tovább állt és azért nem látni sehol, vagy csak úgy becsúszott a gyerek és nincs is neki "hivatalos" apukája... Sok variáció lehet, de én sem irigylem az ilyen fiatal apukákat, mert nem jó dolog idő előtt önkéntes rabságba vonulni. 32/F
2018. márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondja, nem irigyli a fiatal apukákat. Az anyuka le van ejtve,akkor is ha a férfi miatt vállalta aki később meggondolta magát. Szép kis világban élünk.
2018. márc. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolatban nem eakosgatjuk ki tarsunk kepet mert vagy olyan a munka, eletmod, viszony a nettel, nem akarj. Ez eszedbe sem jutott?

De ha teged ez vigasztal, miert ne visztalnad magad ezzel az ervvel? Csak most mar azert ideje tovabb lepni ;)

2018. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!