Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus vagy ez nem számít annak?

Figyelt kérdés

Mostanában a +30-asok jönnek be. Valamiért mindig az idősebb korosztály vonzott. Apakomplexuson lenne vagy ez teljesen normális,hogy ennyi idősen ennyi korkülönbséget elfogadok még egy kapcsolatban?Most is egy harminc éves tetszik de a vele való kapcsolatomat inkább hagyjuk.10 év még belefér vagy kezdjek aggódni,hogy velem van a baj?Nagy baj,hogy az ennyi idős pasik társaságát keressem?Nagyon szeretek beszélgetésbe elegyedni a +30-sokkal az utóbbi időben.

20/N.


2020. jan. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy 30 évesnek lehet 20 éves lánya?

Nézzél már légyszi utána, hogy mit nevezünk apakomplexusnak.

2020. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nem csak én vagyok ezzel így. 10 év különbség még nem apakomplexus.

20/L

2020. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
62%
Abszolút nem, de még ha mondjuk velem kezdenél ki az sem mondható annak 40F , pedig nekem már lehetne ennyi idős gyerekem. Inkább , ha olyan 50-esekre buknál vagy 40 vége felé az az igazi szó szerint vett apakomplexus.
2020. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez régen is teljesen normális felállás volt.
2020. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem még nem számít annak.

Szintén a 30-as korosztályra bukom :)


22/L

2020. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem apakomplexus. Egyrészt 10 év nem a világvége, másrészt mostanában nagyon sok fiatal csajnak bejönnek a 30-as pasik. Nincs ebbe semmi rossz.

Nekem is sok 30-as bejön, más kérdés hogy komoly kapcsolatot nem valószínű hogy kezdeményeznék.

2020. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzád egy max. 27 éves illik jelenleg, de még 37-ig sem gondolnám apakomplexusnak, felette már lehetséges.
2020. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!