Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos 40eveskent hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Csak társkeresőkön próbálkoztam, ki hol szokott ismerkedni?
2020. jan. 20. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Úgy érzem, hogy van egy bizonyos alkat, ami tetszik egy férfiban, és illene hozzám, de nemcsak az a lényeg, hanem hogy lehessen vele beszélgetni is, igazi társ legyen minden helyzetben. De egyre inkább úgy érzem, hogy sajnos ők rég elkeltek már. :(
2020. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A többség ebben a korosztályban már elkelt, igen.

Én is 40 feletti újrakezdő vagyok és ettől féltem, hogy a "java" kapcsolatban, házasságban él. Amúgy tényleg. Ettől is nehéz ez ebben a korban.

De ne add fel se az elképzeléseidet, se a szintet amire vágysz! Sokat vártam, hosszú éveket de nekem eljött és olyan amilyet szerettem volna, sőt... Megérte várni rá.

2020. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért olyan 50-es férfi is van, aki anno elkelt ugyan, de az élet úgy hozta, hogy újra szabad egy ideje. És olyan is, aki ennek a szabadságnak egy részéről szívesen lemondana egy nő kedvéért 😉

51Ffi

2020. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Barnabas333 ***** válasza:
Mert itt az ilyen kérdésekre minden troll lecsap. Meg mert nincs 100%os válasz. Ha férfi vagy elvesztél, ha nő fel sem tetted volna ide ezt a kérdést. 42f
2020. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Férfi 40 felett nem kelendő. Első kérdés a nőktől ilyen férfiak felé, hogy jajj, ezzel baj van, ha sokáig senkije sem volt, vagy nem is volt szinte soha. A másik, van-e gyereke, hol a volt felesége. Ha meg nincs egyik sem, akkor visszatér a nő gondolata az első részhez és máris dob. Nem szabad 40 felett szinglinek lenni férfiként. Nőként igen, ha nincs gyereked.
2020. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de lehet egy férfi kelendő, ha eddig rommá dolgozta magát és multimilliomos és nem volt ideje a nőkkel, családdal foglalkozni és mostanra érte el az anyagi jó állapotot és nyugodott le.
2020. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem.nagyon van eselyem mar:(
2020. febr. 2. 16:00
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os, ha egy férfi multimilliomos, akkor nem lesz probléma a társkereséssel, 40 évesként simán fog találni 25 évest is. Egy nő ha elmúlt 40, nem olyan kelendő, sajnos nem veszik számba nőként, pedig az is lehet, hogy gyereke sincs, van munkája és egy kis lakása, amiért megdolgozott. Ha választhat a férfi, akkor úgyis a csinosabbat, fiatalabbat fogja..
2020. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De igen, kelendő vagy. Ne add fel!


Nemcsak a milliomos férfiak kelendők:) mindig ez a sztereotípia. Nyilván eltartani nem akarom, de ha annyit keres kb mint én és egy normális színvonalon megélünk, szerintem tökéletes. Az én kedvesem otthagyta a házat a családnak, albérletben lakunk. Nagyon boldogan.

2020. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!