Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem sikeres a nőknél 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem sikeres a nőknél 25 éves kor alatt az 30 körül lehet még az?

Figyelt kérdés
Most ezt nem úgy értem hogy minél több nővel összejöjjek. Hanem hogy találhatok e egy normális megbízható nőt. Mert a fiatalabb korosztályban a népszerűség és a menő kinézet és viselkedés a legfontosabb a legtöbb lánynak. 30 év körül több esélyük lesz a kicsit szolidabb férfiaknak?
2020. jan. 21. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Bisztos
2020. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mit takar a szolidabb ferfi, mert a 25-30 koruli nok sem szeretik a nyomi alakokat. Meg mersz szolitani hatarozottan egy not -> van eselyed. Hulyesegeket beszelsz meg pironkodsz mint egy szuzlany -> 98%-nal elvagod magad.
2020. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thinktank ***** válasza:
62%

persze, én is igy voltam. 25 évesen szűz voltam, 30 évesen meg már pár rövidebb és a egy hosszabb kapcsolat volt mögöttem.


nálam elhatározás kérdése volt. korábban nem mertem megszólitani a csajokat pl egy szórakozóhelyen. de rájöttem, hogy ha én nem változatok, akkor semmi nem fog változni. szóval összeszedtem magam, lementem a Zöld Pardonba (akkor még volt), és megszólitottam egy csajt. Aztán ezt ismételgettem, amig össze nem jöttem egy lánnyal.


Nagyon nehéz volt, de abszolult megérte

2020. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt így kijelenteni nem lehet. Ez mindenkinél más. Én pl inkább 25 körül voltam sikeresebb és így 40 fölött már nem akar összejönni semmi.
2020. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem a nőknél kell sikeresnek lenni, hanem egy nőben megtalálni a társadat. A férjem 29 volt, amikor összejöttünk, én vagyok az első barátnője. 😊
2020. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy telik az idő,csak egyre nehezebb lesz.
2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Van rá esély, ha 30 éves korodra gyökeresen megváltozol.

Nekem 3x éves koromig nem volt kapcsolatom. Utána fél éven belül 4 nővel voltam.

De ha csak vársz a sült galambra, nincs különbség 2x 3x és 4x között

2020. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Énrám is 30 körül kezdtek a nők felfigyelni.
2020. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen se vagyok sikeres a nőknél. Fel sem tűnik hogy élek.
2020. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!