Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 37F

Figyelt kérdés
Ahol élek nincs lehetőségem ismerkedni egy faluban élek.itt már nem lakik egy barátom se.neten szoktam de nehéz
2020. jan. 21. 12:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek hogy ide születtem
2020. jan. 21. 16:40
 12/22 anonim ***** válasza:
Arról viszont igen, hogy felnőtt férfiként nem teszel semmit a változásért.
2020. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani annak aki nem ilyen helyzetbe született.
2020. jan. 21. 17:22
 14/22 anonim ***** válasza:
És akkor most sajnálkozni fogsz újabb 18 évig vagy teszel is valamit végre?
2020. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jaja, menj csak munkásszállóra ez a zseniális ötlet itt, igaz ott kb. szétlopják a holmid és végig cseszegetni, bántalmazni fognak a bunkó munkások, és különösebb a kisebbségiek, de hát... Mivel ez nem a mi problémánk így ez a zseniális tippünk neked.
2020. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Akkor maradjon otthon. Neked biztosan az tetszene inkább, legalább valaki még hozzád hasonlóan dagonyázna tovább a komfortzónájában élete végéig.
2020. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16


Miért szerinted az jobb, ha elmegy egy ilyen helyre és utána megy haza vissza elbukottként? Rosszabb helyzetbe, mint ami előtte volt?


Csak mert nagyon könnyű a pénzhegyek bástyái mögül leírni 1-1 olyan mondatot amit viszont átélni pokolian rossz. Könnyű leírni ezt, hogy "HÁ MAJCSAK KIBÍRGYA HAHAHAHAHA (minket nem érint így igazából csak jót kárörvendünk)" holott az a 3-4 hónap amíg ott van az a pokol maga. ÉS bizony szétlopják mindenét amit őrizetlenül hagy, megy a beszólogatás az "intelligens" munkásoktól akik olvasni alig tudnak, a "tesók" talán ki is rabolják néha. De hát majdcsak kibírja haha, mi pedig jót nevetünk rajta és megideologitáljuk, hogy milyen "jó" tippet mondtunk itt. Jár érte a 100%-os pontozás is.

2020. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

3-4 hónap alatt összeszed annyit, hogy utána találjon normálisabb munkát és bérelni tudjon egy szobát/lakást nagyvárosban.


De várom akkor a te építő jellegű ötleteidet (a "maradj otthon és majd előbb-utóbb eltelik valahogy az élet" nem számít annak).

2020. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

Hát, nekem nincs ötletem a témában, de a 100 nap pokoljárás egy olyan munkásszállón ahol napi szinten megvernek és ellopják mindened amire nem figyeltél eléggé, nem sok rosszabbat tudok elképzelni.


Hónapokig leveleztem valakivel aki munkásszállón élt. Beszámolóiból tökéletes képet kaptam arról, hogy milyen is az.


Még esetleg, ha saját szobád, konyhád és fürdőszobád van ott, akkor azt mondom elmegy, egyedül az szar amikor nem tudsz aludni, mert éppen "beszélgetnek" üvöltve a részeg munkások és csak addig kell egy légtérben lenni amíg éppen áthaladsz a szobád és a rabiga közötti útvonalon.

2020. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves fiatalok, ti akik leöregeztek egy 37 évest,nyugodjatok meg,ti is meg fogtok öregedni.. :-) Tudtommal az ismerkedés nincs korhoz kötve.
2020. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!