Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmas az èlet 35 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas az èlet 35 feletti fèrfikènt ha nincs párod es atlagosan keresel, kis garzonban èlsz es 10+eves autod van? A nok nem vesznek emberszamba

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 07:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Borzalmas lehet.
2020. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez mindennek a teteje.
2020. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez van. Erzem
2020. jan. 23. 07:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bar nőként nekem lenne garzonlakasom meg 10+ éves autóm. Meg átlagkeresetem. Mondjuk fizetesemmel nincs problemam. De 2 gyerek mellett ha sajat kis lakasom lenne meg egy 10+ eves autóm mar jobb lenne a helyzetem.


N

2020. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje kimozdulni és csajozni. Ember, van lakásod, kocsid, mit akarsz még? Tegyél érte!
2020. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy nincs nőd meg hogy átlagos kereseted van. Hanem hogy leéltél évtizedeket az életidődből és te nem vagy boldog ott ahol vagy. Ha boldog lennél a kocsiddal vagy az életeddel akkor meg akarnád osztani valakivel és találnál nőt.

Ezt tervezted el fiatalon? Itt akartál lenni ennyi idősen? Ha nem akkor ne egy másik embert próbálj behúzni a szarba, hogy belenyomd a fejét csak azért, hogy te ne fulladj bele, hanem próbálj meg más irányba menni az életeddel

2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, jó, de miért nem teszel ellene semmit? 27 vagyok, otthon lakom, nincs saját lakásom/házam, szakmunkás minimált kapok, kocsim sincs, helyes sem vagyok. Mégis mindig találtam lányt, most is van. A te helyzeteddel már rég azt csinálhatnál, amit akarnál.
2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem határoz. Nézz meg engem: fullos lakás, 4 éves RS autó, menő állás jó fizetéssel. Mégis egyedül kelek-fekszem, az utóbbi időben a kapcsolataim nem haladják meg a 3-4 hónapos időtartamot. Miért? Túlságosan akartam, rágörcsöltem és kevés az önbizalmam. Ezen kell dolgozni, és rajta is vagyok ezerrel. Foglald le magad, edzzél, élj egészségesen, találd meg a stílusod. A kisugárzás fog vonzóvá tenni, nem a pénz.


Az egyetlen hosszútávú kapcsolatom (6 év) akkor jött teljesen magától, mikor magasról tettem az egész társkeresésre, és ráadásul akkor egy szaros diák voltam, aki anyucival lakott. Szóval ha azt hiszed, ezen múlik, nagyon tévedsz. Nekem akkor már egész háremem lenne. :)


29F

2020. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Minden relatív. 35 felett vagyok, több mint két súlyos fogyatékossággal élek, nincs párkapcsolatom (el is voltam sokszor utasítva, mert egészségeseket keresnek), autóm sincs.

Na az önsajnálat ezért nem jó, mert hiába gondolod: rosszabb már ennél nem is lehet, de, van aki "nálad is rosszabb helyzetben van".

2020. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, sokkal rosszabb, mint a halálos beteg, éhező, bántalmazott gyerekek ügye, én inkább neked gyűjtenék pént helyettük.
2020. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!