Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves csaj egy 30-as pasira hajt (és nem a korabeliekre, mert az "gyerekes"). Mit akar a 30-as pasitól? Pénz, esetleg szex, vagy családtervezés?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves csaj, akinek bejövök, jól el is vagyunk, csak nekem ez kicsit új (nem tudom, egy ilyen fiatal lány mit szeretne tőlem).


Azt állítja, a korabeli srácok "gyerekesek" - ez pontosan mit jelent?


Illetve én 30 évesen már a családtervezése gondolkodom... ez szóba jöhet, vagy a csaj szeretne még vagy 10 évig szabadon bulizni, és esetleg csak a pénzre, szexre hajt?


2020. jan. 23. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges, hogy lelkileg érettebbnek tartja magát a koránál, s az idősebbekkel jobban kijön. Hajthat persze csak pénzre, vagy szexre is, de az is lehet, hogy komoly kapcsolatra vágyik. Netán ő is gondolkodik már a családtervezésen - volt olyan barátnőm, aki 18 évesen már készen állt volna férjhez menni és gyerekeket szülni.
2020. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs ebben semmi különös, egy korabeli srác még iskolás.
2020. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"egy korabeli srác még iskolás" - és az miért baj? Ezért lenne "gyerekes"?


Persze, van egy 22 éves szomszédom akinek a legértelmesebb kérdése a: "Van cigid?" és a minap az anyja cserélte ki a kocsikasit, mert a gyerek nem tudta hogy kell (meg füvet nyírni sem tud, meg semmit).

2020. jan. 23. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Korabeli srácok gyerekesek 😂😅 az év poénja...21 vagyok de jóval érettebb vagyok a csajnal... szívesen el beszélnék vele pl társadalomról tapasztalatokról meg tudományról esetleg élet tervről jövőképről! Meglátjuk hány témához tud hozza szólni...

A csaj egy komoly komplexusos liba... az ilyent el kerülném! Mert meg fogod látni hogy mennyire gyerekes is valójában! Attól mert meg valaki gyereket akar az nem azt jelenti hogy felnőtt vagy hogy komoly! Főleg nem akkor mikor meg nincs neki saját haza megélhetése és egy kíért személyisége amivel képes egy kisbabárol gondoskodni valamint a gyereket a jo irányba nevelni!!!

2020. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos igen is vannak komoly különbségek huszonéves korban a férfiak és nők között. Például a huszonéves nők többségének azért már magától értetődő, hogy tud magára főzni, mosni, takarítani, be tud vásárolni önállóan, tudja mire van szükség otthon stb. A huszonéves srácok után meg anyuka takarít és ha 2 dolgot írsz fel neki a bevásárlólistára akkor is vagy 3szor felhív, hogy milyen kell vagy nem is azt hozza amit kellett volna.

És ez csak egy példa a sok közül. Egyszerűen nagyon kevés fiatalabb pasi tud bármit is csinálni önállóan. Ha tudna is akkor sem akar mert majd anyu úgy is megcsinálja.

De ugyan ez az életfelfogással is. Nagyon nagyon későn érik be sok férfi ilyen szempontból. Sokáig ragadnak meg a 15 éves szinten, hogy buli, számítógépes játék, a haveroknak azonnal ugrunk, aktuális pnaként tekintünk a barátnőre, bármilyen értelmes cél helyett inkább luxus kocsit veszek menőzni stb stb.

Persze vannak kivételek de sokkal nagyobb valószínűséggel talál valaki érett párt az idősebb korosztályból. Amikor én 20 éves voltam a saját korosztályom férfi tagjai konkrétan ugyan úgy viselkedtek és gondolkoztak mint a 14 éves unokaöcsém. Szó szerint semmi különbség nem volt. Én is ezért választottam idősebb párt. Nem érdekelt se a pénze, gyereket sosem terveztünk. De kellett az, hogy a páromnak is természetes legyen, hogy önállóan ellátja magát, legalább egy bevásárlást meg egy takarítást meg tud normálisan csinálni és tegyük fel még a fizetését se haverozásra meg videójátékra költi.

2020. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerelmes ennyi.

A volt barátnőm 19évvel volt fiatalabb nálam. Egy egyszerű motoros hippi vagyok. Ő szedett fel havi 600 as fizetéssel a zsebében.

2020. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen nagyon kevés fiatalabb pasi tud bármit is csinálni önállóan. Ha tudna is akkor sem akar mert majd anyu úgy is megcsinálja." - Értem, szóval innen fúj a szél, erre mondják, hogy gyerekes...


Tehát a 30-as pasi talpraesettebb, és életrevalóbb a tapasztalatai miatt - akkor lehet szó családtervezésről, majd szóba hozom a témát.

2020. jan. 23. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de csak az életkorából nem tudjuk megállapítani hogy mit akar tőled, mennyire érett, hol tart az életben és mik a tervei. Esetleg kérdezd meg tőle.
2020. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Egyszerűbb ha megismered, hamarabb kiderül mi is vonzza benned és mennyire tudsz vele tervezni.
2020. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Azt akar egy 30-tól amit egy 20-tól nem kap meg, és ez pedig a jovokep.
2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!