Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 körüli "örökszűz", aki TÉNYLEG akar változtatni?

Figyelt kérdés

Minden nap legalább 5 sopánkodó kérdést olvasok itt, hogy 20-25-30-35 éves az illető és még mindig nem volt párkapcsolata, szűz és így fog meghalni.

A válaszokat olvasva látható, hogy a GYIK közösség már megunta ezeket az ismétlődő kérdéseket, ennek megfelelően ritka az érdemi válasz.

Na de amikor van jó válasz, általában akkor sem ír viszont választ a kérdező. Nem látszódik, hogy elfogadná a tanácsokat, tenne valamit a helyzete megoldásáért.


Tehát: van itt olyan aki tényleg akar változást és tenne is érte aktívan?



2020. jan. 17. 22:39
1 2 3
 1/21 Barnabas333 ***** válasza:
26%
Most mégis mire gondolsz? Hajlandó e arcműtétre vagy addig sportolni és koplalni, amíg kocka hasa nem lesz? 42f én csak egy titkos női szeretőt keresnék akivel boldogságot adunk egymásnak Budapesten ezen is tudsz segíteni? A velem egykorú szűz kollégám szerintem már feladta, hogy valaha is lesz kapcsolata...
2020. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nem keresem görcsösen. Amin tudtam, változtattam persze (11 év edzés, diploma, munkahely, jó közérzet, stb), de ezeket nem a nőzés miatt tettem, hanem magamért. Nem erőltetem mindenáron. Nem hiszek a "jótanácsokban", hogy "csak költözz külföldre ausztráliába és kész". Na persze, az életem azért ennyire drasztikusan nem fogom kiforgatni, nem a p_na körül forog az életem, sőt. Ha nem jön akinek jönnie kell, akkor nem jön. Nekem ígyis-úgyis okés.
2020. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
88%

Van itt GYK-n ez a "Balázs" nevezetű kamuszereplő, aki a GYK-r látogatók ezreit szívatja be a kamukérdéseivel. Jól játssza a szerepét, az tény. Amolyan Szomszédokba való, anyukától panellakást örökölt, húgyagyú csövesként tudnám elképzelni kb. Sümeghyvel egy emeletre, hogy hadd klopfolják egymás idegrendszerét évekig Gazdagréten. :D

Na ő nem akar változtatni, de semmin, viszont GYK-s bohócnak tökéletes. :D

2020. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Jav.: GYK-ra*
2020. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 peca1000 ***** válasza:
67%

Ezek változtatni, és tenni érte?


Viccelsz?


Arra várnak, hogy megsajnálja őket egy fullos csaj, és adománypuncit adjanak nekik.


Ezeknek büdös életben nem lesz nőjük.

2020. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5: attól tartok, hogy van ebben igazság. Eddig kettő válaszolt, az első 42 éves koráig csak oda jutott a szellemi fejlődésben, hogy puncira vágyik, a nők tiszteletének nyoma sem látszódik nála. A másodikat meg nem zavarja a helyzete. Amíg ez így van, nem fog tenni érte.

Nem ilyen embereket keresek.

2020. jan. 18. 00:34
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Csak az a gond, hogy az ide sajnálatot kierőszakoló lúzerek semmivel sem különben az őket köpködő nulla hasznos tanácsot adó okoskodókkal.


Mivel én is incel vagyok, aki TÉNYLEG változtatni akar, ezért nem most jöttem le én sem a falvédőről.

A tapasztalataim szerint ezeknek a "jótanácsoknak" a nagyrésze semmi hasznosat nem mond és csak redundáns információ. Kb olyan szinten vannak mint a kínai szerencsesütik vagy mint egy Coelho-idézet.


Alapvetően a következőket vettem észre miután hasznos tanácsok után jöttem kutatni:


- A válaszolók több mint fele rosszindulatú vagy nem is a kérdésre reagál. Pl van egy válaszoló, aki eddig közel tízszer minden kérdésem alá beirkálja, hogy takarodjak innen, mert muzulmán vagyok. Semmi köze ez egészhez ennek, márcsak azért se mert pl nem is vagyok muzulmán.

Meg akkor vannak az olyanok is akik, kb olyasmiket irkálnak, hogy "akaszd fel magad te életképtelen senki" vagy "az ilyen töketlen senkiket, akik még azt se tudják hogyan legyenek férfiak mind árokba kellene lőni".

Na most az ilyen jótanácsokkal mit kezdjek?


- Az a kevés, aki tényleg ad vagy legalább is próbál adni tanácsot azok közt általában olyanok vannak, akik leírnak valami egy-két szavas tőmondatos sablonos dolgot, hogy nyugtázzák a saját kis lelkiviláguknak, hogy ők ma segítettek valakin (miközben igazából semmit sem csináltak). Alapvetően a következő csoportokra lehet osztani az itteni "jótanácsokat":


1) Alapvető dolgok, amiket aki nem értelmileg fogyatékos vagy legalább is három számjegyű az IQ-ja az egyébként is felért volna a saját agyával. Pl: "Fürödj le", "ne legyél durva a nőkkel", "ne mutogasd a kukidat" stb.

Valószínűleg a tanítónénijüktől hallották és most itt osszák tovább. Csak arról feledkeznek meg, hogy attól még, hogy incelek vagyunk nem feltétlenül biztos, hogy ürülékben fetrengő utcán élő nyolc általánossal sem rendelkező iskolázatlan hobók lennénk.


2) Vannak olyan dolgok, amik csak felületes semmitmondó dolgok. Ezeket konkrétan mindet megfogadtam és egy sem segített rajtam, ezért tudom kijelenteni, hogy "felületes és semmitmondó dolgok". Ezek pl a következők: járj gyúrni, sportolj (évek óta megyek konditerembe súlyzózni és küzdősportolok is), csináltass új frizurát, változtass ruhastílust stb (ezeket is megtettem és konkrétan semmi nem változott).


3) Vannak olyan tanácsok, amik meg inkább ilyen rébuszos félmondatoknak felelnek meg, kb úgy kell elképzelni őket, mint amikor az indián sámán öregember révületében valami különös dolgokat motyog tanácsként a helyi beavatatlanoknak falusiaknak. Kétértelmű homályos dolgok és nem derül ki, hogy konkrétan mire is gondolt a válaszolója, ha pedig visszakérdezel, akkor nem ír vissza.

Pl ilyenek a következők: "Minden teremtménynek be kell tartania a saját személyiségének szabályait" meg "ha férfi vagy tudod mit kell tegyél ha eljön az idő" és társaik.


4) Olyan tanácsok is vannak, sajnos ezekből nagyon sok, amik lényegében ilyen szabópéteres áttörés című showkból lettek kiollózva. Vagy mintha csak ilyen Brian Tracy stílusú lehúzós motivejsön szpíkerek szájából hangzana csak el.

Ezek közül a leggyakrabbiak a következők: "légy határozottabb", "legyél magabiztos", "mutasd meg a nőknek, hogy te igazi férfi vagy!" meg "érd el amit akarsz" stb.

Ezek mind ilyen sablonos ökörségek. Csak még ilyen zenei meg fény efekteket kellene bevágni alájuk és lehetne menni a stadionba előadni ezeket és húszezres belépőket szedni.

De természetesen itt sem derül ki a hogyan és milyen módon?


5) Akkor vannak azok a tanácsok, amiket nők szoktak adni sikertelen férfiaknak. Amik csak ilyen női fejekben levő rózsaszín idéáknak a kipillangózásai. Olyan mintha az oszmán nehézlovasság ellen az én kicsi pónijaimat használnánk.

Pl ilyesmik a következők: "te csak higyj magadban és majd eljön az igazi", "csak légy kedves és majd egy jószívű nő felfigyel rád" stb

Ezek egy hollywood-i csöpögős drámába beillenének. De nem a mi, incel férfiak keserű valóságába. Csak a saját álomképeiket kergetik, holott nőként soha nem lesz fogalmuk arról milyen incel férfiként szenvedni. Olyanok ezek mintha a halak osztogatnának tanácsot arról hogyan kell halászni. Ami engem illet inkább a halászt kérdezném meg...


6) Ide azok tartoznak, amik valóban hasznos tanácsok. És tényleg segítenek.

Ezekből néhány hónaponta egyszer szoktam találkozni.

2020. jan. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Minek? :)


Hogy nagynehezen osszejojjon egy korombeli gyerekes anyuka? Innen mar nem lehet nyerni, es mar sztem nem is kell....

2020. jan. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, ami miatt ebben hátrányban vagyok, tehát ha nagyon is akarnám, nem menne könnyen. De szeretnék végre magam mellett tudni egy nőt.
2020. jan. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Erre csak röviden annyit tudok válaszolni, hogy sírni tudnak de ezek szerint annyira még sem rossz hogy tegyenek érte valamit, bármit csak előre jutás legyen, én sem nézek ki jól ráadásul már 39 éves vagyok, rohadt sok kosarat kaptam, változtattam dolgokon, és érdekes lett párom, és nem is akármilyen az igazi nagybetűs. Azt hiszik minden úgy jó ahogy van csak nem veszik észrr, ez nem igaz, apró dolgokon múlik sok minden, és a viselkedésén, tisztelt illeti a másik embert is.
2020. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!