Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves csaj egy 30-as pasira hajt (és nem a korabeliekre, mert az "gyerekes"). Mit akar a 30-as pasitól? Pénz, esetleg szex, vagy családtervezés?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves csaj, akinek bejövök, jól el is vagyunk, csak nekem ez kicsit új (nem tudom, egy ilyen fiatal lány mit szeretne tőlem).


Azt állítja, a korabeli srácok "gyerekesek" - ez pontosan mit jelent?


Illetve én 30 évesen már a családtervezése gondolkodom... ez szóba jöhet, vagy a csaj szeretne még vagy 10 évig szabadon bulizni, és esetleg csak a pénzre, szexre hajt?


2020. jan. 23. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7%
10:Ebbe logikusan belegondolnál, és rájössz, hogy nem jobb aki 15 évvel idősebb mondjuk, és van egzisztenciája. Mert 15 évvel több ideje volt. Szóval a 20onéves 15 év múlva valószínűleg sokkal jobb lesz egzisztenciálisan meg mindenhogy, mint most az idősebb. Mert a fiatalok mindig jobbak, mint az előző generáció. Gondolom te is magasabb vagy, mint édesapád, sőt, a kezdőfizud annyi, mint édesapádnak 30 év után... na látod. A fiatalabb mindig jobb, ez az élet rendje, az evolúció rendje.
2020. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
22%

"Azt állítja, a korabeli srácok "gyerekesek""

Mondjuk ez részedre azt is jelenti hogy nem a személyiséged fogta meg annyira, hanem az hogy be van sértődve a korabeliekre, és megpróbálná hogy egy idősebb jobban megbecsül e. Jobb lenne ha nem mondana ilyeneket, hanem csak azt hogy veled milyen jól érzi magát, akkor biztosabban tudhatnád hogy szeret.

2020. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!