Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves nőként fél évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nőként fél évet váratni egy férfit mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Eddig egy hosszú (több éves) kapcsolatom volt. 15 és 17 évesek voltunk, mikor megismerkedtünk. Így természetes volt, hogy több idő telt el az első együttlétig, mivel mindketten szüzek voltunk. Utána csak egy és több éjszakás kalandjaim voltak.

Most, közel 3 évvel a szakítás után érzem azt, hogy kész vagyok egy komoly kapcsolatra. De szeretném előtte megismerni a másikat. Van olyan férfi, aki képes lenne mondjuk fél évet várni?


2020. jan. 24. 01:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
37%
Fél év rengeteg idő. Ennyi idősen az első pár randin illik megejteni az első együttlétet, már csak azért is, mert ha fél évig nincs semmi, akkor joggal hiheti a férfi, hogy nem tekintesz rá férfiként. 26 évesen nem ciki mondjuk a harmadik randin lefeküdni.
2020. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, én konzervatív férfi vagyok, ezért a hàzasságig nem csinálnám.

Ez persze manapság extrém, de ebből is látszik hogy nincs rá szabály.

2020. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
40%

Te hülye vagy. Egy élet nem elég sokszor arra, hogy megismerd, kiismerd a másikat, mert folyton változik az ember személyisége, függ attól, hogy milyen behatások érik az életben. Egy felnőtt kapcsolatban igen is fontos szerepe van a szexnek, és ha nem adod meg, keres mást.

Meg jobb tudni minél hamarabb, hogy szexuális értelembe is passzoltok e, élvezitek e egymással avagy sem, mert ha az nem jó, lehettek más értelembe akármennyire passzolók, szét fogtok menni a szex miatt.


Szóval álmodozz hogy valaki is fél évet várna rád.

2020. jan. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Szóval egyéjszakás kalandokban benne vagy, de aki nem csak megdugni akar, az várjon rád fél évet? Te jó ég...
2020. jan. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is pont az az álmom hogy valaki fél évig várasson csak mert most éppen olyanja van, de pár hete még kettesével szopkodta a farkakat valami szórakozóhely mosdójában...
2020. jan. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, de csak lehet, hogy egy picit álszent vagy.
2020. jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Fel ev alatt ugysem ismered meg annyira, hogy ne erhessenek meg kesobb meglepetesek. Hulyeseg ennyit varni csak emiatt.
2020. jan. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
26 évesen szerintem egyáltalán nem elfogadott. Főleg, ha egyébként kalandjaid voltak már és ezzel nem volt gondod, akkor nem is értem, mire fel ez a hozzáállás. Ha azt mondod, hogy az az egy pasid volt egyedül, akkor talán megértené egy új jelölt is, de így? Így ennek semmi értelme. A másikat menet közben is meg lehet ismerni, nem garancia semmire, ha váratod, így ebben a formában ez csak téged minősít (rossz irányba).
2020. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Az akkor 16 éves barátnőmmel 1 hónap után történt meg. Azóta is együtt vagyunk, immár 12 éve házasok. Ha vársz fél évet, és kiderül, hogy nem jó vele a szex, akkor elpazaroltál egy csomó időt fölöslegesen.
2020. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem alkalmi szexek után ne játszd az álszentet. Nem lennél vonzó és hiteles a kapcsolatra kiszemeltnek, ha valahonnan megtudja az előzményeket. Simán kukába vág, ha színészkedsz a semmire.
2020. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!