Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják nekem a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják nekem a nők, akikkel találkozom, hogy toronymagasan a mezőny előtt voltam, számít ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy nő úgyis csak azzal a pasival találkozik, aki kiemelkedik a többi próbálkozó tömegéből.


Ez megmagyarázza, hogy fiatal lányoknak miért nem kellek.


2020. jan. 25. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha meg is dugod őket, akkor nem számít. ha sikerül rájuk, vagy beléjük spriccelni, akkor volt sikeres a találka:)
2020. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azzal sokat nem vagyok előrébb, hogy 30 éves létemre 40 35-40 feletti nőkkel találkozom, ráadásul nem is a jobb fajtából...
2020. jan. 25. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem lehetsz egy nagy dobás. Egy komoly 40-es nő pedig nem kezd nála sokkal fiatalabb férfivel, mert abból hosszú távú kapcsolat úgysem lesz. Én 36 vagyok, de soha nem jönnék össze nálam fiatalabbal.
2020. febr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vicces ahogy a mondatokat ugy szerkesztetted h ugy tunjon mintha te is komoly 40es no lennel


pedig nem....az nem tesz olyanna mint komoly 40es nok, h te sem akarsz fiatal pasikkal dugni


ettol még van 30as es 40es komoly no is akinek kellek


komoly: sajat vallalkozas 100 millios arbevetellel


vagy orvos


csak ket peldat hoztam fel...


a bolti eladokat es gyari munkasokat nem szamolom

2020. febr. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!