Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nőként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nőként tényleg rosszabb a párkeresés?

Figyelt kérdés

Eddig komoly kapcsolatom volt most csöppentem bele ujra.

Ha ez valamit számít, vidéki nagyvárosban élek nem Budapesten.



2020. jan. 25. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg igen.

Ha azt nézed egy 25 éves férfi inkább magától fiatalabbat néz ki, ami ugyan úgy igaz egy 35-ös férfire is. Viszont 23-éves lányok összejönnek ezzel is azzal is.


Esélyed persze bőven van, főleg gyerek nélkül, de a prímet a 20-28 éves gyerektelen nők viszik.

2020. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
31 leszek, tragédia :D
2020. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy mihez képest rosszabb... Egy 25 éves nőhöz képest rosszabb, egy 55 éveshez képest jobb. Azért a drámát ne adjuk elő 30 évesen...
2020. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként is,elhiheted.
2020. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ha szép vagy, jó az alakod, van megteremettet egzisztenciád, akkor sok jó lehetőséged lesz
2020. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem esélytelen, de ez rajtad múlik milyen férfiakat célzol meg, könnyen adod e magad, megelégszel e szex kapcsolatokkal stb. Hány éves vagy? Hosszabb kapcsolat után a nők elkeserednek és belemennek olyan kalandokba is, amit később megbánnak. Van egy 30-as nő akiről ezt tudom, még friss a szakítása, több éves kapcsolatban volt. Most úgy foglalja el magát hogy minden napra más fickóval szexel. Egyik kellemetlen szituból gondolkodás nélkül ugrik a másikba, pedig okos és művelt nő. Te ne ess ilyen hibába!

31/F

2020. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy nehezebb találni valakit, csak ha komolyabbra akarjuk fordítani a kapcsolatot, na az egy kicsit nehezebb....


Én most így 30 felett az időben látom csak a problémát.


Sok embernek ekkorra már van egy kialakult élete, viszonylag fix munkahely, fix lakóhely, és ha nem egy városban élnek egy idő után valakinek költöznie kell...mert nyilván komolyabbra szeretnék fordítani a kapcsolatot...


Az is kérdéses, hogy szeretnél e még gyereket, esküvőt...


Én pl. 35 évesen nem akarok egyiket sem.


Szóval függ az igényeidtől, az adott életedtől. és bármily fura ugyanúgy a külső adottságaidtól :)

2020. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de nőként neked könnyebb, mint pl.: nekem férfiként. A nők jobban el tudják magukat adni.
2020. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Eddigi tapasztalatok elég elkeserítőek,mert sem pótanya nem lennék sem pedig egy munkerülőt eltartani.

Aki meg szimpatikus és más téren is vonzó,az pechemre az ország másik végében lakik.Itt jön be amit az egyik hozzászóló irt,önálló kialakul életem van már itt és nem hagyhatom egyik percről a másikra.

2020. jan. 25. 13:20
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

#9: Hát, igen. Részben fordul egy bizonyos kor után a piac, a jobbakat elkapkodják.

30 évesen pedig még kezdhetsz új életet.


Amit az ilyen kérdéseknél nem értek, az a nemi arányok. Ha egy férfi 30 körül előadna egy hasonló sztorit, a nők már rég kikaparták volna a szemét, hogy biztos csak a plázacicákat veszi észre, túl sokat akar, ő mit tud nyújtani és hasonlók. Nőként pedig, láthatód, hogy mennyivel pozitívabb még ebben is a megítélésed...

2020. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!