Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nálatok fiatalabb férfi pasi jön be, egyetemista, főiskolás, középiskolás lányok,? 25/F

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 15:48
 1/5 anonim válasza:
68%

Egy pasival voltam, aki nálam 3 évvel fiatalabb volt (19 éves), a többi partnerem eddig mind velem egyidős volt vagy idősebb. Ennek a srácnak viszont nem tudtam ellenállni

22L

2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak idősebbek. Bocsi.
2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan, akin nem érzem, hogy fiatalabb
2020. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kuronomakatako válasza:
62%
Nekem a te korosztályod jön be kérdező 20/L
2020. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
16 éves voltam, mikor volt egy szex kapcsolatom egy 56 éves házas férfival. Nem bántam meg azóta sem, hogy így alakult. Azóta is csak idősebb férfiakkal volt kapcsolatom, de nyilván nem ilyen korkülönbséggel. 3-4 évvel idősebb férfiakkal volt kapcsolatom. Jelenlegi párom is 3 évvel idősebb.
2020. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!