Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen életvidám egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen életvidám egyetemista emberként nem találok senkit, miért?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves srác vagyok, nagyon könnyen kezdek beszélgetést lányokkal ezért sok lány ismerősöm van, van aki be is jön van, aki meg nem. Megvagyok lőve kicsit mostanában amiatt, mert jó ideje nem volt senki az életemben még csak "kiszemelt"ként sem és tudtommal én sem voltam/vagyok senkinek a kiszemeltje". Gondolkodtam, h esetleg a lányok megijednek attól, h sok lány ismerősöm van. Nekem ez nem jelent semmit, nővérem van, nincsenek gátlásaim lányok irányába, nem vagyok vmi nagy nőcsábász vagy mit tudom én,h azért lenne ennyi csaj ismerős. Totál magányosnak érzem magam, és nevetségesnek tartom, hogy itt írom ki, de objektív válaszokat szeretnék kapni, nem ismerőstől, akik azt mondják, h jófej vagy és majd egymásra találtok a megfelelő emberrel... :(

2018. máj. 19. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

“srác vagyok”


Ezért.

2018. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h bele fog kötni ebbe a "srác"-ba vki, 22 éves férfi szerinted létezik? Legalább is az én fogalmaim szerint majd férfi leszek, ha elvégzem az egyetemet, saját kereset, saját ház stb....
2018. máj. 19. 09:00
 3/22 anonim ***** válasza:

Csaj ismerősök sose baj ha vannak, pont hogy ezáltal nagyobb eséllyel találnak vonzónak, mert kívűlről azt látják, hogy van közöd nőkhöz.

Várni meg hülyeség hogy majd ha lesz pénz meg stb. Ismerkedj, ne görcsölj rá, aztán idővel lesz valami. Na meg fontos, hogy ne ez legyen életed fő célja, tudd magad egyedul is teljes értékűnek érezni.

2018. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Te írod, hogy nincs még csak kiszemelted sem, akkor meg hogy akarsz valakit? Hogy kapcsolatod legyen ahhoz vezet egy bizonyos "út". Ugyebár kellene egy kiszemelt, ha ez meg van akkor annak el kell kezdeni udvarolni, csapni a szelet, érdeklődni utána és ha kicsit is kölcsönös a szimpátia akkor alakulhat valami. Ha meg a kiszemelt "nem veszi a lapot" akkor nem ő az akivel megtalálod a boldogságod, másik kiszemelt kell. De azt ne várd, hogy nem tetszik senki és hirtelen a semmiből ott terem a tökéletes aki ráadásul totál oda lesz pont érted és boldogan éltek még meg nem haltok.

Amúgy meg kicsit lehet jó lenne felülbírálni saját magadat, az értékrended,elvárásaidat. Mert ahogy irod rengeteg nő ismerősöd van de még csak nem is tetszik senki. Ha annyi nőből nincs senki akkor honnan a fenéből legyen valakid?

2018. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam, hanem hogy a korosztályodban igen nehéz srácként érvényesülni.
2018. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat, nem nézel ki jól, semmit nem mozgatsz meg a nőkben annak ellenére, hogy sokat ismersz közülük. Főleg az egyetemekről ne beszéljünk, ahol a huszonéves, zsenge, friss puncik olyan erkölcsösek, hogy nem rakják ám szét a lábukat örömmel csak úgy bárkinek, kivéve minden befolyásosabb formának, legyen az egy dékán, vagy egy HÖK-elnök.
2018. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es írtam, h van aki bejön és van aki nem.


Egyébként nekem nincsenek nagy elvárásaim, egyáltalán nem kell tökéletes, sok mindent átéltem az eddigi kis életemben és emiatt nekem sokat jelent a belső személye az embernek, fontos, h értelmes legyen, ha beszélgetünk legyenek saját gondolatai ez azért csak elvárható, nem?

2018. máj. 19. 09:22
 8/22 anonim ***** válasza:
Férfimintád milyen?Apád milyen ember?Milyen a kapcsolatotok, melletted volt mikor felnőttél?
2018. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egy semmirekellő, 9éve nem is láttam, de jobb is...
2018. máj. 19. 09:46
 10/22 anonim ***** válasza:
Életvidám? Ne haragudj, de nem tűnsz annak. Egyébként meg randizgass, ismerkedj.
2018. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!