Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek olyan szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek olyan szerencsétlen lány létemre, hogy sosincs senkim, mikor mindenki más már 16 éves kora óta kapcsolatban van? 21l

Figyelt kérdés

:((((((((((

Azt mondják normális vagyok de nem vagyok az esetük külsőre.

100 fiúból hogy nem tetszhetek egynek se?



2020. jan. 28. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Túlsúlyos vagy?
2020. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér...
2020. jan. 28. 07:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Véleményed szerint mi a baj veled? Unalmas vagy? Asszexuális? Vagy van valami olyan dolog ami miatt nem akarnak járni veled?
2020. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha küldesz egy képet,talán többet tudok mondani 😉
2020. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Örülj neki, hogy élhetsz!

Majd úgyis jön valaki, pár évvel később azon szenvedsz, hogy szabadulsz meg tőle.

2020. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vagy változtatni kell valamit a külsōn, hátha bejövōsebb az ellenkezō nemnek.. vagy olyan fiút keresni, aki elfogad téged így is ès elég jó vagy neki. Esetleg személyiséggel kompenzálni azt, hogy nem vagy valami vonzó külsōre.


Könnyen lehet, hogy rossz fiúknál probálkoztál, mert az vonz téged, aki elérhetetlen.


Amúgy mi van azzal, hogy normális vagy? Az ember olyan partnert választ többnyire, akibe szerelmes, legalábbis nagyon bejön neki, az nem elég, hogy normális vagy.

2020. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kellenél :3 semmi nincs veszve nyugi. Meselj magadról hogy nézel ki, és szerinted mi nem tetszik rajtad külsőre a fiúknak? F/26
2020. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Látni kéne. Nőként nagyon sokat számít a külső és az öltözködés, lehet ezen kéne javítani. A másik rész a viselkedés, hogy mennyire vagy megközelíthető. Jársz szórakozni? gyakran megfordulsz olyan helyeken ahol férfiak is vannak a társaságodba?
2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

"Örülj neki, hogy élhetsz!

Majd úgyis jön valaki, pár évvel később azon szenvedsz, hogy szabadulsz meg tőle."


Egyetértek. Nekem sem volt 19 éves koromig senkim, azután úgy elsodort a szerelemnek nevezett butaság, hogy feladtam teljesen az életemet majdnem, nagy hiba volt.

2020. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ronda vagy mint O1G
2020. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!