Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kettős mérce van a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kettős mérce van a nők és férfiak között ismerkedés kapcsán?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 10:10
 1/6 Lachesys ***** válasza:
100%

ezzel mire gondolsz? hogy pl a nok elvarjak a sajat lakast, mikor ok szulokkel elnek cimu szoveg? vagy hogy a ferfiaknak tobb szexpartnert elneznek?😅 vannak ilyenek, de nem kelle ebbol altalabosotasokat levonni



szerintem amugy nem nagyon van ilyen, mindenkinek megvannak a sajat preferenciai, ami alapjan keresgel. meg a legkarrieristabb baratnom se varta el a sajat lakast, csak albit, azt se feltetlen egyedul berelve. azota mar osszekoltoztek a sraccal. aki nem full gazdag es tisztaban van valamennyire a mai lakashelyzettel, termeszetesnek veszi, hogy tobbedmagaval lakik albiban valaki vagy esetleg meg otthon mert onerot gyujt. semmi baj nincs ezzel. a baj az, hogy sok pasi a nyilvanvaloan gazdag csaladbol szarmazo, szemelyi edzos, draga sminkes, markas ruhas lanyokra hajt, onekik nyilvan mas elvarasaik vannak, mint az egyszerubb lanyoknak. de mindenki addig nyujtozkodjon amig a takaroja er... ha nem vagy azon a szinten hogy az ilyen nok felfigyeljenek rad, nem nyigni kell, hanem tenni. a nok is sokszor sirnak, hogy a nocsabasz jokepu izmos pasinak csak szexre kell. hat, nem csak ezt a tipust kell eszrevenni. ilyen egyszeru....

2020. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
#1 neked mi bajod?? Am mindenkinek más az igénye a másik nemmel kapcsolatban, de általában ha férfi vagy akkor legyél jó kiállású(nem egyenlő a hatalmas izmokkal!), legyél intelligens, figyelmes és legyen stabil anyagi helyzeted. A stabil anyagi helyzet alatt azt értem, hogy tisztességesen el tudd tartani magad és a családod, ehhez nem lell kőgazdagnak lenni! Nők terén meg az az elvárás(om), hogy legyen hűséges, ápolt, igényes, tudatos, családcentrikus.
2020. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem, hogy ezt nemekre lebontva lehetne általánosítani, inkább egyének vannak, akiknél van ilyen kettős mérce. Szóval van olyan férfi/nő, aki nem vár el többet, mint amit ő is bele tud tenni a kapcsolatban, de van, aki meg ezt nem veszi figyelembe (az itteni klasszikust idézve nem a saját kategóriájában keresgél).

Például van olyan túlsúlyos, aki nem akar túlsúlyos társat, de lefogyni nem hajlandó.

2020. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nőként büszke lehetsz rá ha szűz vagy, férfiként selejt vagy.
2020. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg.

De én direkt leszartam ezeket, amiket elvárnának nőktől, úgy voltam, ha tetszik, tetszik, ha nem, az se baj, csak akkor jól csukja be kívülről az ajtót, és menjen minél messzebb, mert feltartja a forgalmat.

2020. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kettős mérce kifejezést egyszer megtanultátok, és most az istennek sem akarjátok elfelejteni, annak ellenére, hogy elég hülyének tűntök mindig, amikor használjátok.
2020. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!