Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ezt a kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a kevés vagyok a lányokhoz érzést legyőzni?

Figyelt kérdés
Amikor rájuk nézek mindig az a leges legelső gondolatom, hogy úgyis kevés lennék hozzájuk, nem ütöm meg a mércét, úgysem lennék elég jó nekik. Ilyenkor hosszasan elgondolkodom és rá jövök, hogy igazam van. Ha a tükörbe nézek akkor is ez a legelső gondolatom.

2019. szept. 7. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Keress pénzt!
2019. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Sportolj! Adj a jó megjelenésre rovidtavon. Hosszu távon csinalj lovet!
2019. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Kötél, sámli... Séta ki az erdőbe...
2019. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy megkeresheted az 1000-ből azt az egyet akinek nem fontos hogy te legyél mindenbe a legjobb.
2019. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerezz szexuális tudást. Ha úgy nézel rájuk, hogy pontosan tudod, a legtöbb sráccal örülhetnek, ha max. 1-2 orgazmusuk van, míg veled min. 20x elélveznek, mielőtt egyáltalán beléjük raknád a farkadat, egyből más lesz a kisugárzásod.


Emellett pedig célok kitűzése, edzés, hobbik, karrier stb., avagy tartson valamerre az életet, a nőktől függetlenül is legyél elégedett önmagaddal.

2019. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát csak a kinézetről beszélsz. Ismerek youtube-ról srácot aki kifejezetten csúnya szegény, annyi hogy vékony és magas viszont nagyon kedves, aranyos, értelmes és van önbizalma. Ezekkel az értékekkel pedig egy szép, csinos, aranyos barátnője van (nevet direkt nem írok). Az csak egy frázis hogy a nőknek a tökéletes testű, arcú srácok kellenek. Elég körbenézni az utcán. Belülről kell építkezni és fejleszteni magad. De persze nyugodtan járj konditerembe és nézhetsz ki jól legalább testre. A probléma akkor van ha tudod magadról hogy nagyjából semmi motivációd nincs tenni az ügy érdekében. Én szerencsére kinézek úgy és vannak olyan értékeim is hogy bármikor találhatnék barátnőt. De én nem egy barátnőt keresek hanem ,, a barátnőt ".

Az arcodon nem tudsz változtatni? Senki nem tud legfeljebb plasztikai sebésszel. A testeden tudsz változtatni? Krónikus betegségeket és egyebet leszámítva igen tudsz. Ha befizetsz 1 hónapra konditermet akkor már jó úton jársz. Nem csak a kinézeted miatt de az egészséged miatt is és lehet barátot is találsz. Mind rajtad áll. A legjobb dolgok viszont nem jönnek könnyen az életben. Viszont amit befektetsz energia sosem vész el a semmibe, még akkor sem amikor teljesen úgy tűnik számodra.

2019. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. És amikor megnézem a régi kiszemeltjeim képeit a mostani azóta alakult párkapcsolatukkal, a nyaralások, boldogság, jó kocsi stb.... valahogy nyugtázom is, hogy "igen, mellettem sohasem lehetett volna ilyen élete".
2019. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, senki nem kevés. Ne aggódjál.
2019. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!