Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Falusi vagyok, társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi vagyok, társkeresés szempontjából nekem (! ), nekünk előny inkább mint hátrány. Sokan panaszkodnak itt, hogy a vidék miatt nem megy nekik. Szerintetek csak kifogás? Kreativitás hiány?

Figyelt kérdés

A gyenge városon is elvérzik...

Iskolába középiskolába mindenki jár. Falun meg lehet tanúlni 13 évesen vezetni ,földúton:). Kivont autóval,traktorral. 18-30 éves korra egy autóra össze lehet tenni a pénzt vagy 14 évesen egy robogóra.

Folyt köv kommentben.



2020. jan. 29. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol a folytköv?
2020. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem városiként 23 évesen nem telik jogsira...
2020. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki bovebben mit szeretnel
2020. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi a kérdés? És hogy jön ide az autó meg a robogó?
2020. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ha a korosztályodból él a faluban kb. 6 nő, abból 3 foglalt, kettő pedig csúnya, az nem hátrány. :D
2020. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
És mi köze a párkapcsolatnak ahhoz, hogy valaki tizenévesen egy lefingott kocsival/motorral furikázik?
2020. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1. Munka időben dolgoznom kellett:)).

Szóval én előnyként éltem meg a falusi létet csajozás szempontjából. Minden lányt ismertünk 3-5környező faluban. De ha nem akkor valamelyik ismerős lány ismerte. Reggel 0.5-1óra együtt buszozás,délután találkozó a buszmegállóban(busz végállomáson). Nyáron ha bulizni akartunk volt lehetőség ingyen teremre. Pár sms és 30-50fős bulit csaptunk. Lehetett ismerkedni. Városi discoba is összedobtuk a pénzt maga az odaút is kaland volt. Néha be se értünk. Idős néniknek kis fa hasgatás kaszálás... és volt zsebpénzünk.

Itt!!!Sokan jajj falu miatt nincs esélyem csajozni. Jajj nincs pénzem rá ,hogy bejárjak.

Szerintem csak ötletelni kellene.

2020. jan. 29. 17:35
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokan nem vinnének a panelba a szüleikhez barátnőt mert kényelmetlen...Elhiszem

80-90es években falun ingyen segédmunkával épültek a szintes házak. Fent is lent is fűrdő és hálószobák. Tehát ha a szülők lent laknak a fiú fent szinte külön élettér.

2020. jan. 29. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy írom ezt a kommentet, hogy falusinak születtem, és utána elkerültem városba:


Szerintem az, hogy kevés az ember, egy kétélű kard. Egyrészt pozitív az, hogy a kapcsolatok ezáltal szorosabbak, mert nagyon sokáig ugyanazokkal az emberekkel vagy ugyanazokban a közösségekben. Ez párkeresésnél is lehet előny, mert mindenki ismer mindenkit, ha van egy kiszemelted, akkor tudod már előre róla, hogy kicsoda-micsoda, és érdemes-e kezdeni vele. Viszont ha nem találsz ilyen embert (és annak is megvan a valószínűsége, főleg, ha válogatósabb vagy különcebb vagy), akkor sokkal nehezebb, mert falun jelentősen kevesebb ember közül tudsz válogatni.


Mondjuk a fenti mondandómat komoly párkapcsolatra értelmeztem, nem pasizgatásra/csajozgatásra.

2020. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én párezer fős kisvárosban élek. Fele nyugdíjas/nem korban hozzám való. Másik felében meg vagy nem tetszik senki, vagy nekik nem tetszem. Itt akármilyen kreatív lehetsz, ecsém' :D

Nagyobb, 10ezer fő feletti településen azért bőven jobbak a lehetőségek. Pl a 2 sarki kocsmán kívül máshová is be lehet ülni, akár.

2020. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!