Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azzal, hogy diplomát szereztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy diplomát szereztem most már lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
6,5 évvel ezelőtt azért mentem egyetemre, hogy diplomás legyek, mert mindenhol azt olvasni, hogy a min. átlagos külsejű vonzóbb csajok - akiknek a 95% szintén egyetemista/diplomás - lenézik a szakmunkás/melós pasikat és csak kvalifikált férfivel hajlandóak összejönni. Most hogy én is beléptem ebbe a "kasztba" így már lelkiismeretfurdalás nélkül regisztrálhatok az elittárs társkeresőre. És bízom benne, hogy mostmár a csajok is megjelennek, ha megkérdezik, hogy mi a végzettségem vagy simán kiírom az adatlapomra. Tényleg amúgy azt vettem észre, hogy a csinos egyetemista/diplomás csajoknak szintén egyetemet végzett pasijaik vannak szóval remélem, hogy most már nekem is csurran cseppen valami sikerélmény. Amúgy büszkeséggel tölt el, hogy végre sikerült a diploma.

2020. jan. 30. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kifejezetten egy diploma miatt meg senkinek nem lett noje
2020. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos a szabad bölcsész végzettség nem olyan nyerő a nők körében. Esetleg próbálj meg egy másik szakot, akkor biztosan sikerül. Hajrá!
2020. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Nem vagyok bölcsész, mert annak már tényleg semmi presztízse max az ELTE-nek lehet még valami spéci nyelvszakja ami ér valamit. Szóval eszembe sem volt BTK-ra menni főleg, hogy beszélni/fogalmazni sem tudok normálisan.
2020. jan. 30. 22:41
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

6,5 év... orvos vagy?

Diplomás fizetés jobb, ez mindenképpen pozitívum. De igazából az egyetem kellett volna csajozni. Tele van lehetőséggel.

2020. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehúztál 6 és fél évet úgy az egyetemen, hogy nem csajoztál, nem mentél el bulizni, nem ismerkedtél, nem kommunikáltál a többiekkel? Hát öcsém, a nő sem fog összejönni.
2020. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem a diploma hiánya miatt nem volt barátnőd, hanem mert ostoba vagy
2020. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 acelsziv ***** válasza:
94%
Neked, öcsém... Nincs az a végzettség, pénz vagy bármi, hogy egy magára valamit adó nő összejöjjön egy ilyen személyiségi fekete lyukkal... Ha azt a 6,5 évet ráfordítod önfejlesztésre sokkal beljebb lennél.
2020. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
49%
Egyetemen ne csajozz, ha tanulni akarsz. Egy csajra sok idő elmegy. Ha komolyan veszed a sulit, akkor ott már nincs idő eljárogatni, randizgatni, stb. Persze a többségnek van pasija vagy csaja, de ha elszánt vagy, akkor leszarsz mindent és vered a tanulást ezerrel és 110%-on pörögsz, mert egyetemen rohadtul kenni-vágni kell mindent. Persze van lehetőség bőven ez igaz, de valamit valamiért. Amúgy nem a diploma ad barátnőt báttya, hanem neked kell szerezni önerőből, ugyanúgy, mint ahogy a diplomát is önerőből szerezted meg.
2020. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#4: Nem vagyok orvos csak sokat csúsztam meg amúgy se szerettem a szakterületemet se annyira, de végül azért csak sikerült tehát annyira hü**e nem lehetek.
2020. jan. 30. 23:16
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Néha komolyan az az érzésem, hogy az oldal üzemeltetői pénzért rendelik az ilyen kérdéseket.
2020. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!