Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, utasítot már el azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, utasítot már el azért férfi, mert tetoválásotok van?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha arcon, nyakon lenne, akkor megtenném.
2020. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bokámon van egy kicsi (bokazokni már az egészet kitakarja), és a barátomnak csak akkor tűnt fel, amikor már lefeküdtünk. Rákérdezett, hogy mit jelent, elmondtam, majd többet szó se esett róla. Azt persze még elmondta, hogy szerinte jól néz ki.

Nagyban függ ez attól, hogy mit ábrázol a tetkó, mekkora és hol van. Nyilván ha a combomra lenne varrva egy Sztálin portré az nem tetszene neki (se épelméjű embernek).

2020. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de volt aki azt mondta, hogy nála a tetoválás egy lányon kizáró ok. De valahogy kétlem, hogy kizavart volna az ágyából, ha vetkőzésnél kiderül, hogy van, előre meg nem kérdezte.
2020. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem

De ha elutasitana nem az en közönségem. Meg a volt parom is aki ugz kezdte h nem volt rajtam tetko is elfogadta h van

2020. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Habár úgy indult hogy ő próbálkozott nálam. Tudta hogy van tetovalasom mert látható. És már nem emlékszem miért de valami oknál fogva visszautasítottam. Erre azt mondta hogy amúgy se jönne össze egy tetovált lányal. Hát nem hangzott túl hihetően úgy hogy előtte próbálkozott. A sértett büszkeség szólt belőle.
2020. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De be sem próbálkozik, akinek baja van a tetkóimmal, mert látható helyen is vannak :).
2020. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Én mindig is rühelltem ha egy csajon tetkó van. Erre több ilyen telikaros, mellkasos, hátas csaj is van most... nem ismerek magamra!
2020. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Kizáró ok, ahogy a dohányzás, és a kutya a lakásban.
2020. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, de a "majdnem exem" nem szerette a tetkókat, ezt sokszor szóvá is tette. Meg volt, hogy mondta, hogy szép a combom, mire mondtam, hogy "köszi, a jobb szerintem is", mert azon van tetkóm, mire közölte, hogy az nem, meg szebb lenne tetkó nélkül. :D Nem véletlenül csak "majdnem" exem.
2020. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!