Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy vele nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy vele nőként, hogy a külföldi férfiak jobban vonzzák és inkább velük tudna elképzelni komoly kapcsolatot mintsem egy magyarral?

Figyelt kérdés
Ti hol ismerkedtek külföldi férfiakkal?

2020. febr. 1. 00:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Há külfődön!
2020. febr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. febr. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Miért adod ki nőnek magad kérdező? Mindenki tudja, hogy férfi vagy és provokálsz
2020. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen megértem a kérdezot, ha nem akar egy olyan a belefutni, mint a #3.
2020. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Számomra a saját anyanyelvemen a legkényelmesebb kommunikálni, így meg sem fordult a fejemben, hogy külföldivel ismerkedjek, de még olyan magyarral sem, aki külföldön tervezi a jövőjét.
2020. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Inkább külföldi, annak több a pénze és igényesebb is!


20/L

2020. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem. De nem a külsejük miatt, hanem mert az anyanyelvemen tudok igazán kibontakozni és beszélgetni. Emiatt nem érdekel semmilyen más ország szülöttje. Egyszerűen sosem tudnánk elég közel kerülni egymáshoz.
2020. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Egyébként ha valaki igazán jól beszél idegen nyelvet akkor nincs nyelvi akadály.

Egy ilyen vegyes kapcsolat pedig különleges, sokat lehet tanulni a másiktól (akát a saját nyelvét, kultúráját, szokását, ételét stb.) Már volt ilyen kapcsolatom és magyarral is, összehasonlíthatatlan, de a férfiak hozzáállása is hozzáteszem. Sokkal boldogabb voltam a külföldi párommal mint a magyarral...

Ezért tettem fel a kérdést, hogy más is tapasztalta-e ezt?

2020. febr. 1. 10:07
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen vagyok. Viszont most ért véget egy egy éves kapcsolatom egy külföldivel, együtt is éltünk kB. fél évig. Aztán így visszatekintve egyáltalán nem jártam jobban vele, mint egy magyarral, sőt!... Általában aki eljön a hazájából, annak oka van, pl. családi konfliktus, nem találja meg a lehetőségeket sokáig pl. munka szempontjából, ez pedig annyira deformálja a személyiségét, hogy emiatt a párkapcsolatában is problémái lesznek. Persze van olyan, aki erre rájön, és hajlandó is szembenézni ezekkel a dolgokkal, főleg ha itt még talál megfelelő segítséget is hozzá, de ez nem nemzetiség, hanem gondolkodásmód kérdése.
2020. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

@8: Felsőfokú nyelvvizsgám van. A munkahelyemen aktívan használom az angolt, mert a cég fele külföldi. Prezentálni kell, jelentéseket írni angolul, tárgyalni angolul.


De nem tudom az érzelmeimet és a gondolataimat úgy elmondani, mint magyarul. Nem tudok egy szóra annyi szinonímát, nem érzem úgy egy idegen nyelv dallamát, nem érzem két rokonértelmű szó között, hogy az adott szituációban melyik adja át jobban a mondandóm. Vannak magyarok, akik faék egyszerűen kommunikálnak, de nem én. Nem tudok úgy beszélni a párommal angolul, mint ahogy magyarul. Nem ismerem a szlenget annyira, csak szar mémekből, nem ismerem annyira a mondásokat, kifejezéseket. Egyszerűen kulturális, "nyelv mögötti" szinten bukik a dolog.


Még egyetemista koromban sokat lógtunk ESN-es meg egyéb cserediák haverokkal, nagyon jófej emberek voltak, de éreztem azt a szakadékot náluk is. Egyeseknek ez különleges, nekem inkább idegen volt. Ez van.

2020. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!