Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmutatnátok képpel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatnátok képpel, hogy milyen az átlagos pasi?

Figyelt kérdés
Google képre gondoltam, az átlagos 10/5 férfiakról. Nők válaszát várom főként, de persze írhat a másik nem is. Életkort kérnék még, ha nem gond.

2020. jan. 31. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Fiú vagyok, bocsi haverom. N afigyelj rám, mindenkinek más az ideál..nem vagyunk egyformák za ujjunk sem egyforma :P
2020. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez így van, de ha jön egy pár válasz, akkor abból azért le lehet vonni egyet s mást.
2020. jan. 31. 20:08
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Számomra pl a jóbarátok ffi színészei átlagosak. Semmi extra, de nem a külső állna az ismerkedés útjába. Nekem ezt jelenti az átlagos.


[link]

2020. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm., jöhet még azért. :)
2020. jan. 31. 20:22
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Egy gyors google keresés eredménye:

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még!!
2020. jan. 31. 20:33
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Sok nő azt tartja átlagosnak, aki számára nem szimpatikus. Teljesen szubjektíven hozza meg ezt a döntést. Pld lehet az Jason Momoa vagy Brad Pitt. Van akinek ezek a pasik bejönnek, azok szerint ők 10/10-sek, akinek nem a típusa az meg azt fogja mondani rájuj hogy átlagosak.


Ott van például a harmadik válaszoló.

Matthew Perry (Chandler) vagy Matt LeBlanc-ról (Joey) nem mondanám hogy éppen 10/5 kategória, de még David Schwimmerről sem.(Ross)

[link]


[link]


Ha valaki szubjektíven ítél akkor lehet hogy átlagosnak mondja őket, de teljesen objektíven nézve nagyon is jó arc szimmetriájuk van. Nem mondanám hogy ha kimegyek az utcára akkor 10/8 férfi tök így nézne ki, pedig ezt jelenti az átlag.

2020. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az összes mellékelt kép inkább 10/6-7, a jóbarátok karakterei inább 10/8.
2020. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. Matt LeBlanc szerintem is jobb azért, mint 10/5, de hát ugye kinek mi.
2020. jan. 31. 20:51
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

3-as vagyok... Nekem az átlagos nem a nem tetszik kategória. Az átlagos az, aki után nem fordulok meg ugyan, mert nem annyira kiugró, de ha pl beszélgetünk akkor lehet kedves számomra az arca, mosolya. Az átlagos a nem kirívó, nem a csúnya, istenem! Felejtsétek már el ezt a hülyeséget, hogy egy 10/5-ös pasi csúnya bármilyen szempontból basszus.

1: nem elég, hogy csúnya, de igénytelen is, tipikus bottal sem alak

2: vagy súlyosan igénytelen, vagy van rajta valami kiugróan zavaró (pl hatalmas orr)

3: igénytelen, vagy ez a tipikus stílustalan alak, aki azt a kordnadrágot hordja, amit az anyja adott rá, esetleg nagyon markáns vonásai vannak, amitől bizarr a megjelenése

4: ez már relatíve normális, de olyan szürke egér inkább... Szintén nem az a fajta, aki figyelne magára túlzottan

5: vagy az van, hogy jók a génjei és akármennyire nem igyekszik, mégis relatíve kulturált benyomást kelt, vagy alapvetően igényes ember, aki öltözködéssel és jól megválasztott frizurával stb segített magán, viszont más extrát nem csinál. Nem edz, meg ilyenek. Ettől átlagos.

6: ő úgy rendben van. Nincs rajta semmi, amit el akarnál venni belőle, mert zavaró, de alapvetően nem a külseje kelti fel a figyelmed. Olyan kis aranyos, akinek a stílusán sok múlik.

7: vagy ku... jó alapanyag, aki semmit nem kezd magával, vagy nagyon odafigyel arra, hogy kihozzon magából valami férfiasat. Akár sportol is, nem csak van, mint a korábbiak. Tesz azért, hogy férfias legyen, megtanult férfiként élni és ápolni magát.

8: egyértelműen sportol és minden magas tesztoszteronszintet mutató vonás igaz rá, a széles válltól a kedves, férfias hangon át a magas, izmos termetig. Az arca nem feltétlenül helyes, de ízig-vérig férfi első látásra is. Mintha a 6-os igyekezett volna magából kihozni a maximumot. Igazából innentől fölfelé nincs nagy különbség.

9: na ő meg az előző, csak ráadásul a szülei is jót gyúrtak össze. Olyan, mint a hetesnél említett k...jó alapanyag, csak ő még bele is teszi a maga oldaláról az extra munkát. Megvan a rutinja, küzd azért, hogy a topon legyen, megtalálta a stílusát. Még az illata is férfi.

10: ilyet még nem láttam.

2020. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!