Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alkudunk meg, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alkudunk meg, miért adjuk le az igényeiket?

Figyelt kérdés
Inkább a férfiakra jellemző hogy leadják az igényeiket és ha nincs nő, akkor szinte bármelyik nővel összeállnak, csúnya kövér nőkkel is vagy házi sárkányokkal is, miért nem tudnak egyedül lenni, a szex miatt vagy más az oka?
2020. febr. 1. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én tartom az elveimhez magam

35f

6éve egyedül

2020. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se adom le és szintén egyedülálló vagyok, de nem bánom.
2020. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te azt állítod, hogy a csúnyáknak, a kövéreknek és a házisárkányoknak muszáj egyedülállóknak maradniuk?

Azt hiszem, nem érted azt, amit írtál, de lehet valóban ez a véleményed.

2020. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert ma mát tökmindegy, ki kit választ, nincs jó, tökéletes ember az országban...
2020. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek nincs más választása, ha nem akar egyedül maradni.
2020. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem "adom le az igényeimet", pedig már jó régóta egyedül vagyok. S emögött nem az van, hogy nem volnék képes megalkudni és kötném az ebet a karóhoz, hogy nekem csakis szép és kedves nő kell; hanem az, hogy ha egy nőt nem találok vonzónak, azon nem lehet segíteni a legjobb akarattal sem. Egy nő ugyanis (joggal) igényli, hogy a férfi vonzónak tartsa és ezt ki is fejezze számára. Ha viszont nem érzek vonzalmat, akkor csak hazugsággal tudnék ilyesmit mondani, s ez teljesen etikátlan. Nincs jogom senkit félrevezetni csak azért, hogy legyen valakim.
2020. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

A legtöbben azért teszik mert nem válogathatnak. És a legtöbb pasi nem válogathat, az a nők kiváltsága.


Viszont egy ilyen kapcsolat valószínűleg nem lesz őszinte, vagy csak nagyon sok együtt töltött idő után.

2020. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is hogy csak simán úgy szereti az illetőt ahogy van.
2020. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokban, de voltam pár "megalkuvó" kapcsolatban, megfogadtam, soha többé! Most jó tíz éve egyedül élek, nem találom az igazit, pedig lentebb mentek az igények is, amit simán fogadok, és kiismertem magamat már, tudom mit akarok, mit várhatok, stb.,...

45.F.

2020. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert magának a kapcsolatnak is van egy értéke mindenki számára. Ez viszont egyénenként eltérő. Akiknek nagyon fontos hogy kapcsolatban legyenek, azok hajlandóak ezért aránytalanul sokat áldozni. Ez kívülről megalkuvásnak tűnhet. Akiknek nem fontos a kapcsolat, azok meg csak a tökéletessel érik be. A két véglet között meg milliónyi árnyalat van.

Minden kapcsolat igényel némi megalkuvást. De ha jól érzi benne magát az illető, akkor ezt nem úgy éli meg, hogy valamiről le kellett mondania, hanem úgy, hogy cserébe egy számára értékesebb dolgot kapott.

2020. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!