Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajokra mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajokra mennyire jellemző, hogy alább adják az igényeiket?

Figyelt kérdés
Csak azért merült fel bennem, mert mostanában két nőismerősöm is megállapodott, és egyikük pasija sem az a jóképű alak. Az egyik pasi harmincas, tésztatestű, kopaszodik, és a haját a feje egyik oldaláról a másikra fésüli, hogy befedje a kopasz részt, mint egy nyugdíjas. Viszont jól keres, és a csajt, aki bérminimum körül visz haza, viszi Egyiptomba, Thaiföldre. A másik csajnak ennyi sem jutott, a pasija tíz évvel idősebb melós, viszont van saját háza, ami a csajnak nincs.
2019. dec. 28. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elso miert adta volna lejjebb? Van egy penzes pasija.


Inkabb, mint egy jokepu semmirekello.

2019. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyos kor felett vannak kompromisszumok... Gondolom
2019. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férj legyen tehetős! Jóképű szeretőt bármennyit lehet találni.
2019. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Az eszedbvr se jut h a noismeroseid mondjuk nem a paai vagyonat neztek??
2019. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemlélőként honnan látod, hogy a kapcsolatban mi fogja meg az egyik személyt a másikban ráadásul idegeneket?

Még a legjobb barátod sem ismeri ki teljesen az agytekervényeidet, csak tudja a hülyeségeidet.

A kapcsolat mindig zsákbamacska. Sose tudhatod, hogyan alakul, miként ér véget. Ha ezt nem vagy képes elfogadni, akkor egyedül maradsz. Én nem tudom elfogadni, ezért nekem jobb egyedül. Nem akarok csalódást megélni. A biztosra mentem mindig. Akár a munkában, akár a pénzügyekben.. A párkapcsolat terén sincs másképpen.

Ez a gondolatmenetem idővel változhat, de 31 éves vagyok. Először ismerd meg magad, meg mit akarsz az életben.

2019. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Nők nem adják lejjebb 👍🏻 A példa nőknek az anyagi biztonság kellett. Mellette dughatnak jóképű fiatal srácokkal.
2019. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idő múlásával egyre jellemzőbb, ez vonatkozhat a saját korukra, de az egyedül töltött időtől való félelemre is.
2019. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés nő adja lentebb. Ezért van ez a rengeteg 30 és 40 év feletti egyedülálló nő akinek még nincs gyereke (biológiailag lehetne), mert egyszerűen képtelenek lentebb adni abból az igényükből amit kitaláltak 22 évesen, hogy milyen pasi kell nekik úgy külsőre, mint belsőre is. A kapkodásban a végén negyven körül aztán vagy csináltatnak maguknak egyet valakivel vagy spermabank vagy nem lesz gyerekük.

Persze, ha van pénze az illetőnek, akkor azért csak összejönnek vele.



A férfiak ezzel szemben jóval nagyobb léptekben adják lentebb. 40 felé már annyi is elég tud lenni, hogy ne legyen nagyon dagi és ki lehessen vele bírni egy hosszú hétvégét idegileg.

2019. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elválnak 40 körül, akkor már csak egy átlagosa pasassal is beérik. 50 felett, ha megözvegyülnek, akkor is be fogják érni egy átlagos férfival. Van két főorvosnő ismerősöm, havonta 700 nettó tuti megvan a bérük, egyik elvált másik megözvegyült. Mind a kettő 50 es férfival jött össze, egyik sima mezei szakács, másik sima gyári munkás, egyik sem kereshet többet 300 nál. Nem ez számít 5 felett, hogy mid van, hanem hogy jó ember vagy-e.
2019. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50 felett.
2019. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!