Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27eves vagyok teljesen egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27eves vagyok teljesen egyedul vagyok nincs senkim, hol tudnek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon hianyzik egy tars mellém, de nem igen van mar tarsasagi eletem igazabol,neten szoktam probalkozni de nem igazan jon be mindig altalaban a hatalmas tavolsag a gond es ez miatt az egeszbol nem lesz semmi.meg nem elek nagy varosba sem ez is hatrany szamomra.:/
2020. febr. 2. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Bla-bla-bla
2020. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

SEHOL!


Minek, ha eddig is lusta és hülye voltál hozzá?

2020. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legfontosabb adat hiányzik. Férfi v nő?

Persze a látszik, hogy férfi vagy

2020. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire a világ végén laksz? Pasi vagy vagy lány?
2020. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha férfi vagy akkor senkit nem érdekel a problémád .
2020. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!
2020. febr. 2. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
#5 ha nő, akkor meg lenne rá jelentkező annyi, hogy válogathatna kedvére még akkor is ha a 120 kg-ot súrolná felülről testsúlyban.
2020. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz, hogy ennyire nincs lehetőséged?
2020. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportolj, könyvtárazz, képzésre járj, kutyázz, rendezvényre járj, és légy nyitott.
2020. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom van -e közeli nagyváros, ahol van művelődési ház, vagy bármilyen hely, ahol időnként összejönnek az emberek, akár bálok, stb. Jók az esélyeid, ne keseredj el. Sok éve beszélek egy lánnyal, akinek nem volt soha senkije, kis faluban élt ahol mindenkit ismert, így lehetősége se volt nagyon új emberekkel ismerkedni. Szomszéd faluban is ismert mindenkit. 39 évesen rátalált a szerelem. Tudom sovány vígasz meg nem mindenkivel van így de mindenképp ki kell mozdulni.
2020. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!