Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külföldi férfiak miatt lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi férfiak miatt lett ilyen magasak a magyar nők elvárásai?

Figyelt kérdés

Akárhogy is nézem, semmi más elfogadható magyarázat nincs erre. Régebben a szocializmus idején, amikor el voltunk zárva a külvilágtól, akkor szinte semmi elvárásuk nem volt a nőknek. Egy utolsó alkoholista melós férfinak, akinek annyi dolga volt hogy söprögessen egy gyárban, még annak is simán jutott fiatalon is barátnő, feleség, semmi nehézség nem volt ilyen szempontból. Most meg? Csak a legjobb külsejű és/vagy leggazdagabb férfiak kiváltsága a nőzés. De még egy igen szerény külsejű nőhöz is bizony sok extrát kell tudni nyújtania egy férfinak, amiket más férfi nem tud. Ilyet régebben nem kellett, jutott nő a Jóskának is.

Ez csak azzal magyarázható, hogy megnyíltak a határok, és a nőket egyszerűen kivitték innen? És viszik is őket folyamatosan. És ez a folyamat csendben zajlik, a Tinder tele van külföldi pasikkal. Ha egy csaj lelép, nem csinál túl nagy zajt, így észrevétlenek maradnak. De viszont itt kialakul a nőhiány és egyre kevesebb férfinak jut nő, egyre nagyobb a harc a nőkért.


2020. febr. 3. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem, a magyar nők elvárásai eleve az egekben vannak. Ismerek kapásból 10-et aki több mint 1 éve szingli, és pattintja le sorban az érdeklődőket.
2020. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Én is évek óta szingli vagyok. Nem gondolom, hogy magasak az elvárásaim mert nem keresek magas, jóképű, kőgazdag, kigyúrt macsót. Aki eddig volt az életemben, mind gyenge-átlagos volt. Miért vagyok mégis válogatós? Mert én belsőre szelektálok és ez sokkal de sokkal nehezebb, mint külsőre. A külső látszik, a belsőnek ki kell derülnie. Továbbá sokan azt hiszik, hogy elég "rendes" srácnak lenni. (ezekről mindig kiderül, hogy nem rendesek valójában.)

Nos, én azt a férfit keresem, akivel összeillünk. Lehet valaki átlagos, rendes, kedves, de nekem ez nem elég. Kell az a plusz. Hogy azt érezzem, összepasszolunk, hasonlóan látjuk a világot, hasonló céljaink és prioritásain vannak stb.


Persze, ezt egy ostoba ember elintézi annyival, hogy várom a szőke herceget fehér lovon, vagy a gazdag/jóképű stb férfit. Nem. De inkább vagyok egyedül, mint egy olyan férfival, akivel nincsen közös lángolás.


A kérdéshez meg annyit, hogy a szőrös lábú, duci Julika biztosan összejött az utolsó, alkesz melóssal, aztán egy tragédia volt az életük. Én a szocializmusban nőttem fel, a szüleim kora volt ez, tudnék mesélni.


Nem a nők igényei lettek nagyobbak, hanem az élet lett jobb. Hála Istennek.

2020. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
... vagy azért, mert abban a korban a házasság nagyrészt csak státuszszimbólum volt, egy bizonyos kor után vércikinek számított, ha valaki egyedülálló, a nőknek pláne a párkapcsolatokban volt az értéke, ezért inkább hozzáment az első olyan emberhez, aki hajlandó volt elvenni, aztán mindketten harminc éve rohadnak egy boldogtalan házasságban.
2020. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13: A háború után már biztos nem volt vér ciki.

Dédanyám is elvált, és sokan mások is. Most is sok alkesznek van párja. Ezt mivel magyarázod?

Ráadásul sokkal inkább benne élt még régen az aemberekben, hogy a házassággal "jó partit" kell csinálni. max. a kis elszigetelt falvakban volt az, hogy ha nincs más, jó lesz a Jóska is.


Az egész történelemben most kell a legkevesebbet felmutatni egy férfinek a házassághoz.

2020. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pont a napokban néztem pár 30 as női ismerősöm face adatlapját, minden 4. külföldön él és külföldi pasival van több éve.
2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%
ellenben magyar férfi nagyon nehezen kap külföldi nőt, kettő ilyet ismerek. Nőből meg írtam az előbb, hogy sokat, legalább 23 at.
2020. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!