Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk vagyok és nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok és nem vagyok jó az ismerkedésben attól még így lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, magas és sportosan vékony alkatom van. De eddig csak neten tudtam szexet találni. Barátnőt neten nem találtam élőben meg nem vagyok jó az ismerkedésben. Meg mivel félénk vagyok így nem mernék csak így oda menni egy lányhoz beszélgetni. Még lehet akkor sem ha rámnéz... :(


Van olyan lány akinek bejön egy félénk fiú?

20 felett vagyok már tudom hogy ciki ennyi idősen félénknek lenni, de próbálok magamon erőt venni, de eddig nem volt sikerem.

Amúgy csak az ismerkedésben vagyok félénk, az élet többi részén tudok határozott, bátor lenni.


2020. febr. 4. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a félénk fiúk nem találnának barátnőt, nem lenne ember ebben az országban.
2020. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Maga a félénkség nem baj ,de ha a srác nem jön oda akkor sajnos nem tudok mit tenni
2020. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél közvetlen a lányokkal, nem kell feltétlen ismerkedési szándékkal odamenni. Ha el tudsz csevegni velük bárhol bármikor, pl melóhelyen, villamoson, kiránduláson, moziban, bevásárlóközpontban, mittudomén, akkor nem lesz gond... Sőt ha bejössz nekik, ők fognak kezdeményezni, ez neked is kényelmesebb, nem esel pofára, és önbizalmat is ad. Ne ismerkedni akarj, csak legyél jófej, és kommunikálj! Ennyi.

22L

2020. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Néha azért odamehetsz te is. Már nem 1920-at írunk. Vagy tán te magad is túl félénk vagy?
2020. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
(#2-nek)
2020. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy beszélgetsz valakivel, hogy most csak haverkodunk, semmi veszteni valónk nincs, az már egy fokkal oldja a fezskót és könnyebb magadat adni. Különben meg a "nem vagyok ronda" nem számít semmit, ahogy az alkat sem. Van akinek szimpi ahogy kinézel, van akinek nem. Felőlem nézhet ki akármilyen sportosan valaki, ha abszolút nincs közös témánk és annyira különböznek a nézeteink, még a barátzónámba se fog bekerülni az illető. Az intelligens emberek általában csöndesek. Nem a mai értelmű "ismerkedéssel" próbálkoznak mert nem a dugáson jár folyton az eszük. Ez szimpatikus pont egy lánynál. (aki azt szeretné ha önmagáért szeretnék)
2020. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nő nem fog kezdeményezni, vagy csak nagyon ritkán.

Viszont fog adni esélyt rá, hogy kezdeményezz. Ha félénk vagy, nem fogsz élni vele.


Szóval igen, ha a csillagok összeállása kedvez neked és még átrepül feletted egy malac, akkor talán. Különben nem.


Egyébként nem olyan nagy dolog ez a kapcsolatfelvétel. Egyszerűen menjél el olyan közösségbe, ahol tudod, hogy sok nővel fogsz találkozni, beszélgetni. Gyakoroljad ezt, amíg nem megy könnyedén. Pl.: Zumba, társasjáték klub, ének kör, stb.

2020. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változtass.

Növessz vastag bőrt.

Nyíílván az se jó ha egy gátlástalan értékesítő vagy politikus szintjén lennél..na de a másik véglet..a félénkség se jó.

Félénken sokkal nehezebb életed lesz az élet minden területén.

2020. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bolti eladó nőkön tudod gyakorolni a kommunikációt.

De ne az egóját fényezd. Kérj segítséget hogy vennél xy dolgot és segítsen választani. Légy határozott, ne mond sokszor hogy "köszönöm", ha egy termék amit javasol nem tetszik azt nyugodtan mond meg.

De ez csak egy példa. Van ezen kívül egy csomó lehetőség.

2020. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!