Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, csúnya bőr kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csúnya bőr kizáró ok?

Figyelt kérdés
Úgy találom, nagy hátrány. Sajnos csúnya a bőröm nagyon, de nem engedhetek meg magamnak kozmetikust.

2020. febr. 4. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem ezen múlik egy jó kapcsolat.
2020. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a "csúnya"?
2020. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem kizáró ok, a mi fejünk se babapopsi.
2020. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Puszit sem adok pl aknés embernek...
2020. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Egyetlen csúnya bőr van az pedig a szolis bőr ;) Ezen semmi nem múlik amúgy ne félj
2020. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Milyen csúnya?

Kísérletezz, hátha valami étel(tejfehérje, szója, olajos magvak esetleg). Nekem attól volt teljesen ragyás, aknés még a mellkasom is.

A másik az alapos arctisztítás. Amíg a vatta fehér nem marad, valami kétbázisú lemosó segíthet. Persze nem csodarecept, de nekem ez volt a második hibám. Egyszerűen nem talarítottam le az arcomról 100%-ra a szennyeződéseket. Azt hittem, elég lezuhanyozni és megtörölni, ha nincs smink, főleg. Aztán mikor rendesen áttöröltem így, utána is csuoa szürke kosz és zsír jött le...

Illetve próbáld ki a retinolt. Csepp formában párezer forintért lehet venni, egységesebb é, tömörebbé teszi a bőrt és kevesebb bőrhibád is lesz.


Tudom, nem ez volt a kérdés, de próbáltam olcsó megoldásokat javasolni, hátha megoldják a gondod, mint nekem. Én sem voltam bőrgyógyásznál és ezek rendbehoztak teljesen.

Egyébként akkor is volt barátom, mikor nagyom csúnya volt a bőröm, oldalt az arcom mindig tele volt sebekkel. Szerencsére nem maradt nyoma, illetve engem jobban zavart (és nagyon fájt is), mint őt.

2020. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Aknes kolleganom heti 3 tinder randit tol, mindig van vkije, "cserebe" nagyon csinos.

En vilageletemben pattanasos voltam, neha par potty, neha bedurvul, mindig csak engem zavart.

Ahogy vmelyik elottem szolo irta, probald elhagyni a tejet, cukrot (csokit!), feherlisztet, igyal sok folyadekot, probald ki a csalantea kurat, ezek mind befolyasolhatjak.

2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Tudod hogy az.
2020. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
Amíg a pocika lapos, a popsika kerek, és szeretsz szopni, egy pasit sem fog érdekelni a fejed. Ők már csak ilyenek.
2020. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A bőrproblémákat soha nem fogja megoldani a kozmetikus, mert valószínű, hogy emésztőrendszeri eredetűek.

A feldolgozott élelmiszerek elhagyásával és intolerancia, allergia utáni kutatással található meg, hogy mi okozza.

2020. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!