Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 24 éves koromra végletekig elmagányosodtam és elkeseredtem? Már szinte letettem a párkapcsolatról.

Figyelt kérdés

10/10ből 6-os ha vagyok, szal ezt a mai felszínes dolgot már buktam. De nem is erre vágyok, hanem tartós, normális kapcsolatra.


Járok egyetemre, de levelező, szóval túl sok ismerkedési lehetőség ott nincs, mindenki siet. Én is.

Megyei jogú város környékén lakom, de hát ugye minden hal ki, itt sincs túl sok élet, sokszor még hétvégente se.


Neten sokáig próbálkoztam, de most úgy látom, hogy tényleg full extra az, ha már köszönni tudnak pl chaten.... pár éve nem ez volt, szánalom, de ez külön téma lenne.


Tinder meg hasonló dolgok kilőve.


Mit csináljak?

Sehol senki.


F.


2020. febr. 4. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hiába írtad ki!


SENKI nem fog rág írni, max. pár homár.

2020. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kishitu gondolkodas... most nem is ertem mit varsz. Vigaszt a gyk-n biztos nem talalsz...
2020. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak így nem csak te.
2020. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem privátot, sajnálatot, vagy hegyi beszédet vártam.


Csak valami tanácsot, esetleg történetet.

De akkor rendben. Sokan vagyunk így.

2020. febr. 5. 01:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, menni kell tovább.
2020. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Udv a klubban lassan 30 leszek es egyre roszabb
2020. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy itt nem fognak segíteni az emberek inkább lehúznak majd.
2020. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10/6 lennél kívül és belül akkor már rég lenne csajod. Itt az a gond megint csak hogy túl pozitívan értékeled magadat. Lehet csak 10/4 vagy és az a kutyának sem kell.
2020. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8


Na, okoskod balf_sz.


Mr. 21 század. Vagy Miss?


A szinted a százalékodon is meglátszik.

2020. febr. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!