Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy manapság a nők kifejezetten dedósan/infantilisen viselkednek, ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy Stephen Hawking kaliberű agytrösztöknek kellene megtestesíteniük a férfi ideált, hangsúlyozva a korlátlan belső értékeket, de egészen dedósnak tűnik az - a fb-t böngészve és a való életet szemlélve - amikor még a kis jellegtelen külsejű, látszólag ártatlan, szemüveges szürke kisegerek is +185-ös sudár pasikkal járnak együtt, ölelgetik egymást, odáig meg vissza vannak egymásért. Persze a pasi meg örül, hogy van egy lelki társa (naivan), de én úgy látom, az esetek többségében pont emiatt a nő testesíti meg a felszínes szereplőt a kapcsolatban. És ez az oka annak, hogy sokkal több magas/helyes pasi-szürke/jellegtelen lány páros van, mint alacsony/jellegtelen pasi-átlagos lány páros. Szinte ordít a csajról, hogy első kritériuma a pasi magassága volt. De ez szinte az összes csajra elmondható. És a csinos lányokat még annyira nem is tudom hibáztatni, mert ha ők jól néznek ki akkor tényleg jó pasit érdemelnek. Ezzel nincs baj. De manapság elképesztően sok, olyan kis jellegtelen átlag alatti, akár pici molett csajt látok, akik szinte mániákusan ragaszkodnak a nehezen megszerzett álompasijukhoz (tipikus +180-as, szálkás, helyes szépfiú) és előtörnek belőlük a feltűnési viszketegség tünetei valamint eluralkodik rajtuk a féltékenység. "Csókolj/ölelj meg kedvesem! Ugye szeretsz? Imádlak egyetlenem!" Szinte mindig ezen megnyilvánulásokat lehet a metakommunikációjukból leolvasni. Komolyan, mint amikor az óvodában megy a love Pistike meg Juliska között a homokozóban és leszáll a rózsaszín köd és hömpölyög a nyáltenger. De könyörgöm! Ezek felnőtt emberek akikről azt feltételezném, hogy a korlátlan testi/lelki harmóniájukat komolyabban vehető formában tudják kinyilvánítani és nem fojtja meg a tudatalattijukat ez a cukormázas álomvilág körítés. Mégis 20-ból 19 párkapcsolat erről szól. A pasi érzelmileg becsicskul a csaj mellett már-már elveszítve a férfiasságát hangsúlyozó jellemvonásait (normális keretek közötti férfias ridegség, érzelmi megingathatatlanság), a csaj meg azt hiszi, hogy eljött érte a fehér herceg és elkezdi élni Csipkerózsika álomvilágát.

2017. okt. 24. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem egyszerűen te meg vagy keseredve a saját sikertelenségedtől, és emiatt mindenféle víziót rávetítesz a párokra, akiket látsz. érdekes mód én nem szoktam látni annyi egymáson lógó helyespasi-jellegtelenlány párost.
2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Napi rinya... A valóság az, amit az első válaszoló írt. Nem látsz bele se más agyába, se abba, hogy ki miért van a másikkal és mennyire szereti. Csak egy megkeseredett, sikertelen ember szólja le mások jól működő kapcsolatát.
2017. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Már megint te vagy? Inkább te viselkedsz dedósan. Igazán kezdhetnél már magaddalvalami hasznosat is, mert ezzel a rinyával senkinek nem segítesz, magadnak főleg nem.
2017. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te vetíted ki rájuk, hogy ilyen módon igazold a saját töketlenségedet.

Irritáló és visszataszító ez az önsajnálat és mások hibáztatása.

Miért nem szeded össze magad??

2017. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudják a csajok, hogy túl dedósak hozzád, te meg férfiasan rideg és megingathatatlan vagy, aki nem fog annyira becsicskulni, hogy kedves legyen a csajával. Ezért nem kezdenek veled, mert túl kevesek hozzád. :(
2017. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Azért az vicces, hogy a sok okos válaszoló(igazából pár idióta nő lehet, akik ezeket a leugató válaszokat írják), mindig leoltja az ilyen kérdéseket, de azon nem gondolkodnak el még véletlenül sem, hogy valami oka csak lehet annak, hogy ennyi ilyen kérdés van.
2017. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van oka. Több is:

- önértékelési problémák

- irigység

- kisebbségi komplexus

- töketlenség

- gyenge jellem

- antiszociális életvitel

- ahelyett, hogy lányokkal ismerkednének itt sajnáltatják magukat

2017. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. Egyszerű projekció. A saját sikertelenségedet vetíted ki másokra. Ordít a szövegedből az irigység és a frusztráció.


Az persze igaz, hogy rengeteg a hitvány kapcsolat és az infantilis ember (férfiak és nők egyaránt). De ez nem indokolja azt, amit írsz.

2017. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből tudod, hogy más kapcsolata miről szól?

Én inkább téged tartalak gyerekesnek.

2017. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szappanoperákban láttam ilyet annakidején, de az csak film.
2017. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!