Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreálisak ezek az elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreálisak ezek az elvárások, ha én is jóképű és tanult férfi vagyok?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint igen, de én nem igazán érzem ezt. Én is adok magamra, jó munkám van, tanult vagyok stb.

Belsőleg legyen az életem nője: intelligens, olvasott és a világ dolgairól tájékozott. Hűséges és jó ha feltalálja magát a háztartásban, valamit kedves, barátságos és állatbarát.

Külsőleg: nagyon tetszik a hosszú haj, ami minimum derékig vagy fenékig ér. Arcra a babás vonások tetszenek, nagy orr vagy vékony és nem szép ajkak nem... És nekem fontos a nagy mell. A nőies öltözködés és az olyan nőcis dolgok, mint a szép smink, műszempilla, jó illatú parfüm stb. A szolis bőr nem tetszik, inkább a szép tejkrém színű bőr, ami fiatalos és nem ráncos. Az nem baj, ha nem vékony, tetszenek a kicsit kerekded formák


2020. febr. 5. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak te nem vagy jóképű ott a hiba.
2020. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek sok a kerulnek egy nonek. Tehat neki megtibb elvarasa lehet,mint ami te vagy. 😂


A legkeeesettebb notipust irtad le. Ladaszamra valogathatunk a jobbnal jobb ferfiakbol.

2020. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha te is egy jómódú tanult, kigyúrt nagy farkú fiatal Robert Downey Jr. szintű humoros pasi vagy. :)
2020. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, irreálisak.

Külsőre pl pont nem kéne ennyi elvárás, mert lehet az ellentéte fog megfogni a kisugárzása miatt. Szerintem teljesen hülyeség mondjuk ha mellig érő hajúval nem jössz össze,mert nem a kitalált ideálod. Lehet megnöveszti a kedvedért pl... Vagy akár a babás arc. Lehet pont egy karakteres arcú nő fogja elcsavarni a fejed a kisugárzásával.

Azt tudom, hogy ilyen sokrétű elvárást teljesen felesleges dédelgetni. Én pl azt gondoltam annó, hogy az ideálomnak ne legyen tetoválása,mert nem szeretem. Erre csak nem életem legjobb kapcsolatában vagyok egy mind2 kézen kivarrt pasival? Az elején kicsit húztam rá a számat, de annyira megtetszett a pasi,hogy végül a tetkói is megtetszettek.

Bolondság egy kis 'hiba' miatt elutasítani valakit. Ha ezt folytatod, akkor 40 évesen is egyedül leszel.

2020. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak meg tudsz alkudni magaddal...
2020. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Anyajegyek hol lehetnek rajta?
2020. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy az ilyen pasinak 50 évesen is a ránctalan tökéletes arcú/ mellű kell azt meg prezentálni egy életen át nem lehet. Gondolom a nőből csak a kinézetére vagy kíváncsi hiszen nincs több igényed, csak barátságos háztartásbeli legyen aki a kutyádat is kiszolgálja.

Te nem egy valakit keresel, hanem aki megfelel bizonyos paramétereknek, de biztos találhatsz ilyen puncsos múltú nőt, főleg hostess, örömásó munkakörökben.

2020. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha fiatal vagy nem irreális,de ha 40 éves vén facként akarsz ilyen nőt akkor kissé az.
2020. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Ha te ilyen jóképű és intelligens férfi vagy, már évek óta lenne párkapcsolatod. Úgyhogy a dolog valahol hibázik.


Jó álmodozást!

2020. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Én a műszempillás résznél kiakadtam... :D

Tudom butaság ízlésekkel vitatkozni, de ez.


Hát nézd, mit mondjak...Én is olyan elvárásokkal indultam, hogy azt kb. lehetetlenség volt megugrani, ma már tanultam annyit a hibáimból és kaptam is annyi pofont az élettől, hogy egyet biztosan állíthatok. A kémia fontos, ezzel nem is vitatkoztam soha, fontos hogy megkívánd a partnered, de ez a sok dolog, amit itt összehordtál. Tényleg nem sértés, de a 18 éves unokaöcsém is érettebben áll már ehhez a párkeresősdihez.


Én pl. ilyen pasit nagyon tudnék preferálni:


[link]

De aztán rájöttem, hogy baromira nem ez számít, mármint hogy minden egyes négyzet-centimétere tökéletes legyen.

2020. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!